Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
          01 02 03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29                
Poniedziałek, 3 lutego 2020
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Wizyta Prezydenta Francji [PL/ENG]  

Chciałbym, żeby współpraca pomiędzy naszymi państwami się zacieśniła; Francja jest jednym z najbliższych partnerów gospodarczych Polski – mówił Prezydent Andrzej Duda po rozmowach z Emmanuelem Macronem.Czytaj więcej o: "Wizyta Prezydenta Francji [PL/ENG]"

Poniedziałek, 3 lutego 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wywiady

Wywiad Prezydenta dla „Wprost”

Ludzie nie wybrali mnie po to, żebym zabiegał o względy „warszawskiego salonu”. Zwłaszcza że ten salon jest od prawdziwego życia, niestety, oderwany. Ja chcę być blisko zwykłych ludzi, bo to oni mnie wybrali – podkreśla Prezydent Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "Wywiad Prezydenta dla „Wprost”"

Poniedziałek, 3 lutego 2020
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Szef BBN: Rozmowy Prezydentów Polski i Francji spotkaniem dwóch wrażliwości

Wizyta Prezydenta Francji i jego rozmowy z polskim Prezydentem będą spotkaniem dwóch wrażliwości, jeśli chodzi o zagrożenia ze wschodu i południa, relacje z Rosją i więzi transatlantyckie – powiedział Szef BBN Paweł Soloch.Czytaj więcej o: "Szef BBN: Rozmowy Prezydentów Polski i Francji spotkaniem dwóch wrażliwości"

Poniedziałek, 3 lutego 2020
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Szczerski: wizyta E. Macrona pokazuje, że trzeba „odłożyć” jego słowa z przeszłości o Polsce

Realna polityka wymaga dzisiaj tego, żeby Paryż przyjechał do Warszawy i z Warszawą rozmawiał – mówił Szef Prezydenckiego Gabinetu Krzysztof Szczerski w TVP Info o wizycie Prezydenta Francji Emmanuela Macrona.Czytaj więcej o: "Min. Szczerski: wizyta E. Macrona pokazuje, że trzeba „odłożyć” jego słowa z przeszłości o Polsce"

Poniedziałek, 3 lutego 2020
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Spotkanie Prezydenta z Ministrem Zdrowia i szefem GIS

Prezydent Andrzej Duda jest na bieżąco informowany o potencjalnym zagrożeniu koronawirusem – przekazał Rzecznik Prezydenta Błażej Spychalski. W Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie w sprawie koronawirusa m.in. z udziałem Ministra Zdrowia.Czytaj więcej o: "Spotkanie Prezydenta z Ministrem Zdrowia i szefem GIS"

Poniedziałek, 3 lutego 2020
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Spotkanie Małżonki Prezydenta z polonijnymi nauczycielami

– Uważam, że aby proces wychowawczy był pełny musi funkcjonować dobra współpraca nauczycieli, uczniów i rodziców. Państwu się to znakomicie udaje – mówiła Agata Kornhauser-Duda podczas spotkania z polonijnymi nauczycielami z Londynu.Czytaj więcej o: "Spotkanie Małżonki Prezydenta z polonijnymi nauczycielami"

12  
Poleć znajomemu