Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
          01 02 03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29                
Środa, 26 lutego 2020
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Wniosek o specjalne posiedzenie Sejmu ws. koronawirusa

Nie ma do tej pory w naszym kraju żadnego wykrytego przypadku zachorowania na skutek koronawirusa – oświadczył Prezydent. Zwraca się jednocześnie o pilne zwołanie specjalnego posiedzenia Sejmu, podczas którego rząd przedstawi informację nt. koronawirusa.Czytaj więcej o: "Wniosek o specjalne posiedzenie Sejmu ws. koronawirusa"

Środa, 26 lutego 2020
 1. Aktualności
 2. Listy uwierzytelniające

Ceremonia złożenia listów uwierzytelniających

Prezydent Andrzej Duda przyjął w środę w Belwederze listy uwierzytelniające od Ambasadorów Słowacji oraz Islandii.Czytaj więcej o: "Ceremonia złożenia listów uwierzytelniających"

Środa, 26 lutego 2020
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Szef BBN na Litwie o zadaniach polityki bezpieczeństwa

Najważniejszym zadaniem polityki bezpieczeństwa jest utrzymanie równowagi między odstraszaniem a dialogiem z Rosją, a w dalszej perspektywie przywrócenie stabilności w regionie – powiedział szef BBN Paweł Soloch, który zakończył wizytę w Wilnie.Czytaj więcej o: "Szef BBN na Litwie o zadaniach polityki bezpieczeństwa"

Środa, 26 lutego 2020
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Kolarski na uroczystości wręczenia Medali Sprawiedliwy wśród Narodów Świata

Minister Wojciech Kolarski reprezentował Prezydenta RP podczas uroczystości wręczenia Medali Sprawiedliwy wśród Narodów Świata, która odbyła się w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin.Czytaj więcej o: "Min. Kolarski na uroczystości wręczenia Medali Sprawiedliwy wśród Narodów Świata"

Środa, 26 lutego 2020
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Mucha: Prezydent jest w stałym kontakcie z premierem i ministrem zdrowia ws. koronawirusa

Prezydent Andrzej Duda jest w stałym kontakcie z premierem, ministrem zdrowia i Głównym Inspektorem Sanitarnym w sprawie koronawirusa; spotkał się też z szefem MSWiA – powiedział wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha.Czytaj więcej o: "Min. Mucha: Prezydent jest w stałym kontakcie z premierem i ministrem zdrowia ws. koronawirusa"

Środa, 26 lutego 2020
 1. Aktualności
 2. Ordery i odznaczenia

Tomasz Hryniewiecki odznaczony Krzyżem Oficerskim OOP

Dyrektor Narodowego Instytutu Kardiologii Stefana kard. Wyszyńskiego Tomasz Hryniewiecki, za wybitne zasługi w działalności na rzecz ochrony zdrowia, został odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.Czytaj więcej o: "Tomasz Hryniewiecki odznaczony Krzyżem Oficerskim OOP"

12  
Poleć znajomemu