Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
28 29 30                      
Sobota, 5 września 2020
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Kolarski o Narodowym Czytaniu: Odbędzie się w ok. 3 tys. miejsc

W blisko 3 tys. miejsc, w tym w 150 miejscach za granicą, odbędzie się w sobotę lektura dramatu „Balladyny” Juliusza Słowackiego w ramach Narodowego Czytania pod patronatem Pary Prezydenckiej.Czytaj więcej o: "Minister Kolarski o Narodowym Czytaniu: Odbędzie się w ok. 3 tys. miejsc"

Sobota, 5 września 2020
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Mucha na Koronacji Obrazu Matki Bożej Królowej Korony Polskiej w Gryfinie

Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha uczestniczył w uroczystości Koronacji Obrazu Matki Bożej Królowej Korony Polskiej w Kościele pw. Narodzenia NMP w Gryfinie.Czytaj więcej o: "Minister Mucha na Koronacji Obrazu Matki Bożej Królowej Korony Polskiej w Gryfinie"

Sobota, 5 września 2020
 1. Kancelaria
 2. Aktywność doradców

XXIX Krajowa Wystawa Rolnicza z udziałem Barbary Fedyszak-Radziejowskiej

Doradca Prezydenta RP dr Barbara Fedyszak-Radziejowska uczestniczyła w XXIX Krajowej Wystawie Rolniczej. Patronat Honorowy nad uroczystością organizowaną w Częstochowie objął Prezydent RP Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "XXIX Krajowa Wystawa Rolnicza z udziałem Barbary Fedyszak-Radziejowskiej"

Sobota, 5 września 2020
 1. Kancelaria
 2. Aktywność doradców

Ceremonia pogrzebowa śp. Ewy Milde-Prus

Doradca Prezydenta RP Paulina Malinowska-Kowalczyk uczestniczyła w nabożeństwie pogrzebowym śp. Ewy Milde-Prus. Polska aktorka filmowa i teatralna zmarła 24 lipca 2020 roku w Chicago po długiej chorobie.Czytaj więcej o: "Ceremonia pogrzebowa śp. Ewy Milde-Prus"

Sobota, 5 września 2020
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

W połowie września planowane jest przyjęcie listów uwierzytelniających od nowego ambasadora Niemiec

Prezydent Andrzej Duda podjął decyzję o przyjęciu listów uwierzytelniających od nowego ambasadora Niemiec Arndta Freytaga von Loringhovena. Ceremonia ich przyjęcia jest planowana w połowie września – poinformował minister Krzysztof Szczerski.Czytaj więcej o: "W połowie września planowane jest przyjęcie listów uwierzytelniających od nowego ambasadora Niemiec"

Sobota, 5 września 2020
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List na uroczystości otwarcia XXIX Krajowej Wystawy Rolniczej

Chcę dziś Państwu podziękować za to, że idąc z duchem czasu i śmiało podejmując nowe wyzwania, polscy rolnicy pozostają wierni tradycji, kulturze i tożsamości naszego narodu – napisał Prezydent RP Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "List na uroczystości otwarcia XXIX Krajowej Wystawy Rolniczej"

Poleć znajomemu