Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
            01 02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29 30            
Sobota, 7 listopada 2020
 1. Kancelaria
 2. Aktywność doradców

Uroczystości pogrzebowe śp. ks. bp. Józefa Zawitkowskiego

Doradca Prezydenta RP Mariusz Rusiecki reprezentował Prezydenta Andrzeja Dudę podczas uroczystości pogrzebowych ks. bp. Józefa Zawitkowskiego. Nabożeństwo miało miejsce w Bazylice Katedralnej pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Łowiczu.Czytaj więcej o: "Uroczystości pogrzebowe śp. ks. bp. Józefa Zawitkowskiego"

Piątek, 6 listopada 2020
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Inauguracja VII Zjazdu Federacji Mediów Polskich na Wschodzie

Sekretarz Stanu Adam Kwiatkowski, w imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy, wziął udział w inauguracji VII Zjazdu Federacji Mediów Polskich na Wschodzie, która w związku z panującą pandemią koronawirusa odbyła się w formule online.Czytaj więcej o: "Inauguracja VII Zjazdu Federacji Mediów Polskich na Wschodzie"

Czwartek, 5 listopada 2020
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Szczerski: Udało nam się zbudować trwałe fundamenty współpracy polsko-amerykańskiej

Udało nam się zbudować trwałe fundamenty współpracy polsko-amerykańskiej, które nie opierają się wyłącznie na relacjach personalnych z Prezydentem Trumpem – przekonuje Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski w rozmowie z „DGP”.Czytaj więcej o: "Min. Szczerski: Udało nam się zbudować trwałe fundamenty współpracy polsko-amerykańskiej"

Czwartek, 5 listopada 2020
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Szczerski: Prezydent w przyszłym tygodniu ratyfikuje umowę dot. obecności wojsk USA w Polsce

Prezydent Andrzej Duda w przyszłym tygodniu dokona ratyfikacji nowej umowy dot. amerykańskiej obecności wojskowej w Polsce – poinformował Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski.Czytaj więcej o: "Minister Szczerski: Prezydent w przyszłym tygodniu ratyfikuje umowę dot. obecności wojsk USA w Polsce"

Środa, 4 listopada 2020
 1. Aktualności
 2. Ordery i odznaczenia

Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski dla śp. Andrzeja Półtawskiego

Za wybitne zasługi dla niepodległości RP, za osiągnięcia w pracy naukowej i badawczej Prezydent RP Andrzej Duda nadał Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski pośmiertnie Andrzejowi Półtawskiemu.Czytaj więcej o: "Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski dla śp. Andrzeja Półtawskiego"

Wtorek, 3 listopada 2020
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Ustawa podpisana przez Prezydenta

Prezydent RP Andrzej Duda podpisał ustawę z dnia 28 października 2020 r. o zmianie niektórych ustaw w związku z przeciwdziałaniem sytuacjom kryzysowym związanym z wystąpieniem COVID-19.Czytaj więcej o: "Ustawa podpisana przez Prezydenta"

1 POPRZEDNIA 2345678  8
Poleć znajomemu