Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Piątek, 5 lutego 2021
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Szrot: Powstanie roboczy zespół ds. sędziów pokoju

budynek pałacu

Lider koła Kukiz'15-Demokracja Bezpośrednia Paweł Kukiz poprosił Prezydenta Andrzeja Dudę o utworzenie roboczego zespołu ws. sędziów pokoju; Prezydent zgodził się – powiedział Szef Gabinetu Prezydenta Paweł Szrot po spotkaniu Prezydenta z Pawłem Kukizem.Czytaj więcej o: "Min. Szrot: Powstanie roboczy zespół ds. sędziów pokoju"

Piątek, 5 lutego 2021
 1. Aktualności
 2. Ordery i odznaczenia

Krzyż Wielki Orderu Odrodzenia Polski dla śp. Ryszarda Szurkowskiego

W uznaniu wybitnych zasług dla rozwoju i upowszechniania kolarstwa w Polsce, za krzewienie i propagowanie kultury fizycznej i idei olimpijskiej Prezydent Andrzej Duda nadał Ryszardowi Szurkowskiemu pośmiertnie Krzyż Wielki Orderu Odrodzenia Polski.Czytaj więcej o: "Krzyż Wielki Orderu Odrodzenia Polski dla śp. Ryszarda Szurkowskiego"

Piątek, 5 lutego 2021
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

Do uczestników uroczystości pogrzebowych śp. Ryszarda Szurkowskiego

Ze smutkiem przyjąłem wiadomość o odejściu Ryszarda Szurkowskiego. W Jego osobie żegnamy dzisiaj jednego z najwybitniejszych i najbardziej utytułowanych sportowców polskich XX wieku – napisał Prezydent Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "Do uczestników uroczystości pogrzebowych śp. Ryszarda Szurkowskiego"

Piątek, 5 lutego 2021
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Uroczystość żałobna śp. Ryszarda Szurkowskiego

Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Adam Kwiatkowski wziął udział, w imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy, w uroczystości żałobnej śp. Ryszarda Szurkowskiego, która odbyła się w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.Czytaj więcej o: "Uroczystość żałobna śp. Ryszarda Szurkowskiego"

Piątek, 5 lutego 2021
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Prezydent: Stanowiska Polski i Litwy w istotnych kwestiach polityki regionalnej są zbieżne

Prezydent Andrzej Duda odbył rozmowę telefoniczną z Prezydentem Litwy Gitanasem Nausėdą, podczas której omówiono m.in. kwestie współpracy dwustronnej, poprawy dostępności szczepionek, sytuacji praw człowieka i trwających protestów na Białorusi i w Rosji.Czytaj więcej o: "Prezydent: Stanowiska Polski i Litwy w istotnych kwestiach polityki regionalnej są zbieżne"

Piątek, 5 lutego 2021
 1. Kancelaria
 2. Rada ds. Przedsiębiorczości
 3. Aktualności

Posiedzenie Rady ds. Przedsiębiorczości nt. sytuacji gospodarczej w kraju

O sytuacji gospodarczej oraz przygotowanym przez rząd pakiecie pomocowym dla branż, które najbardziej ucierpiały w wyniku wprowadzonych obostrzeń, dyskutowano podczas wideokonferencji rady. W spotkaniu uczestniczyli też przedstawiciele rządu.Czytaj więcej o: "Posiedzenie Rady ds. Przedsiębiorczości nt. sytuacji gospodarczej w kraju"

12  
Poleć znajomemu