Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
      01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30                  
Czwartek, 1 kwietnia 2021
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Prezydent podpisał trzy ustawy

Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizacje ustaw: Prawo bankowe; o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r.; Prawo oświatowe.Czytaj więcej o: "Prezydent podpisał trzy ustawy"

Czwartek, 1 kwietnia 2021
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Szef KPRP: Prezydent podpisał nowelę ws. poszerzenia grupy kwalifikujących do szczepień

Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy dotyczącą poszerzenia grupy zawodów medycznych, które w epidemii kwalifikować będą do szczepień; zadeklarował to podczas spotkania z środowiskiem aptekarskim – poinformowała Grażyna Ignaczak-Bandych.Czytaj więcej o: "Szef KPRP: Prezydent podpisał nowelę ws. poszerzenia grupy kwalifikujących do szczepień"

Czwartek, 1 kwietnia 2021
 1. Kancelaria
 2. Aktywność doradców

Młodzi w Pałacu. Spotkanie z Fundacją Sempre a Frente

Wsparcie psychologiczne i terapeutyczne młodych, zwłaszcza w okresie pandemii koronawirusa, było jednym z głównych tematów spotkania Doradcy Łukasza Rzepeckiego z przedstawicielami Fundacji Sempre a Frente.Czytaj więcej o: "Młodzi w Pałacu. Spotkanie z Fundacją Sempre a Frente"

Czwartek, 1 kwietnia 2021
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Pierwsza Dama ze zdalną wizytą u polskiej rodziny z Republiki Mołdawii

Wielkanocna edycja Akcji Pomocy Polakom na Wschodzie skierowana została do naszych Rodaków z Republiki Mołdawii. Małżonka Prezydenta spotkała się zdalnie z rodziną ze wsi Słoboda-Raszków. – Dziękujemy za podtrzymywanie i przekazywanie polskości – mówiła.Czytaj więcej o: "Pierwsza Dama ze zdalną wizytą u polskiej rodziny z Republiki Mołdawii"

Czwartek, 1 kwietnia 2021
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Komitet Ministrów Rady Europy o sytuacji Polaków na Białorusi

W efekcie rozmowy Prezydenta RP Andrzeja Dudy z Sekretarz Generalną Rady Europy Mariją Pejčinović Burić sprawa Polaków na Białorusi była wczoraj omówiona na forum Komitetu Ministrów Rady Europy.Czytaj więcej o: "Komitet Ministrów Rady Europy o sytuacji Polaków na Białorusi"

Czwartek, 1 kwietnia 2021
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Nowela ws. poszerzenia grupy kwalifikujących do szczepień – podpisana

Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi.Czytaj więcej o: "Nowela ws. poszerzenia grupy kwalifikujących do szczepień – podpisana"

Poleć znajomemu