Szefowie Kancelarii Prezydenta:

Władysław Stasiak (27.07.2009 – 10.04.2010)

Piotr Kownacki (4.09.2008 – 27.07.2009)

Anna Fotyga (29.11.2007 – 20.08–2008)

Aleksander Szczygło(2.08.2006 – 7.02.2007)

Robert Draba (p.o. 2.06.2006 – 2.08.2006)

Andrzej Urbański(23.12.2005 – 2.06.2006)

Zastępcy Szefa Kancelarii Prezydenta:

Jacek Sasin (24.11.2009 – 6.07.2010)

Władysław Stasiak (15.01.2009 – 27.07.2009)

Piotr Kownacki (9.07.2008 – 4.09.2008)

Robert Draba (2.08.2006 – 9.07.2008)