Menu rozwijane

Redakcje błędnie odczytały oświadczenie majątkowe Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Wartość 60 tys. zł dotyczy pierwszej polisy ubezpieczeniowej III filaru a nie wartości akcji SKOTAN S.A.
W odpowiedzi na pismo Posłów z 29 czerwca 2022 r. uprzejmie informuję, że kompetencja w zakresie stosowania prawa łaski jest prerogatywą Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wynikającą z art. 139 Konstytucji RP. Realizacja przedmiotowej prerogatywy Prezydenta RP ma postać tzw. aktu władczego – podkreśla Szef KPRP.
KPRP zaprasza do zapoznania się z prezentacją cyfrową Archiwum Prezydenta RP pt. „Damy Orderu Orła Białego”, przygotowaną z okazji Międzynarodowego Dnia Archiwów.
Kancelaria Prezydenta RP włączyła się dziś, tak jak w latach ubiegłych, w akcję „60+ Godzina dla Ziemi”, zainicjowaną przez Fundację WWF Polska. To już 15. edycja tej akcji w Polsce, a 16. na świecie.
Od 1 marca br. zapraszamy grupy wycieczkowe do Pałacu Prezydenckiego.
W związku ze wzrostem liczby zakażeń wirusem SARS–CoV–2, Kancelaria Prezydenta RP wstrzymuje ruch grup wycieczkowych w Pałacu Prezydenckim.
Informujemy, że 7 stycznia 2022 r. jest dniem wolnym od pracy w Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
Zapraszamy grupy wycieczkowe do Pałacu Prezydenckiego. Zwiedzanie jest możliwe dla grup zorganizowanych od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 15:00 po uprzednim uzgodnieniu terminu.
Informujemy, że 24 grudnia 2021 r. (Wigilia) jest dniem wolnym od pracy w  Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – w zamian za przypadający w sobotę 25 grudnia 2021 roku pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia.
Szef Kancelarii Prezydenta RP Grażyna Ignaczak-Bandych wręczyła akty powołania członkom Wspólnej Komisji Orzekającej w sprawach o naruszenie dyscypliny finansów publicznych.
Uprzejmie informujemy, że w listopadzie kontynuujemy ruch grup wycieczkowych w Pałacu Prezydenckim. Zwiedzanie Pałacu Prezydenckiego jest możliwe dla grup zorganizowanych od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00– 15.00 po uprzednim uzgodnieniu terminu.
Uprzejmie informujemy, że w październiku kontynuujemy ruch grup wycieczkowych w Pałacu Prezydenckim. Zwiedzanie Pałacu Prezydenckiego jest możliwe dla grup zorganizowanych od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 15.00 po uprzednim uzgodnieniu terminu.
W sobotę 18 września 2021 roku (godz. 11.00-16.00) z okazji 29. edycji Europejskich Dni Dziedzictwa będzie można zwiedzić Rezydencję Prezydenta RP Belweder.
Uprzejmie informujemy, że planowane w najbliższą sobotę otwarcie Rezydencji Prezydenta RP Belweder dla zwiedzających zostało odwołane. Zwiedzanie odbędzie się w kolejną sobotę, tj. 18 września 2021 r.
Uprzejmie informujemy, że w dniach 6 – 30 września 2021 roku zostanie wznowiony ruch grup wycieczkowych w Pałacu Prezydenckim. Szczegółowe informacje>>