przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 6 października 2016

Dyskusja na temat projektu "Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju" z ekspertami z Narodowej Rady Rozwoju

  |   Dyskusja na temat projektu "Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju" z ekspertami z Narodowej Rady Rozwoju (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Dyskusja na temat projektu "Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju" z ekspertami z Narodowej Rady Rozwoju (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Dyskusja na temat projektu "Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju" z ekspertami z Narodowej Rady Rozwoju (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Dyskusja na temat projektu "Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju" z ekspertami z Narodowej Rady Rozwoju (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Dyskusja na temat projektu "Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju" z ekspertami z Narodowej Rady Rozwoju (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Dyskusja na temat projektu "Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju" z ekspertami z Narodowej Rady Rozwoju (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP)

Prezydent Andrzej Duda spotkał się z członkami z Narodowej Rady Rozwoju, którzy we wrześniu pracowali nad "Opinią o Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju". Dr hab. Marek Rymsza, który koordynował prace nad dokumentem, zaprezentował główne wnioski i uwagi do Strategii.

 

Podczas dyskusji Prezydent RP omówił ze swoimi ekspertami szczegółowe aspekty wizji rozwoju kraju zawarte w programie przygotowanym przez rząd, w szczególności kwestię rozwoju zrównoważonego terytorialnie, inkluzji społecznej i innowacji, modernizacji wsi i rolnictwa.


Prace nad Opinią były prowadzone w ramach specjalnie powołanego do tego celu pod koniec sierpnia br. Zespołu Zadaniowego. W najbliższym czasie materiał zostanie przekazany do Ministerstwa Rozwoju.

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.