Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Poniedziałek, 17 grudnia 2018

Spotkanie opłatkowe Andrzeja Dudy z ekspertami NRR i Doradcami Prezydenta RP

  |   Spotkanie opłatkowe Prezydenta Andrzeja Dudy z ekspertami Narodowej Rady Rozwoju i Doradcami Prezydenta RP Spotkanie opłatkowe Prezydenta Andrzeja Dudy z ekspertami Narodowej Rady Rozwoju i Doradcami Prezydenta RP Spotkanie opłatkowe Prezydenta Andrzeja Dudy z ekspertami Narodowej Rady Rozwoju i Doradcami Prezydenta RP Spotkanie opłatkowe Prezydenta Andrzeja Dudy z ekspertami Narodowej Rady Rozwoju i Doradcami Prezydenta RP Spotkanie opłatkowe Prezydenta Andrzeja Dudy z ekspertami Narodowej Rady Rozwoju i Doradcami Prezydenta RP Spotkanie opłatkowe Prezydenta Andrzeja Dudy z ekspertami Narodowej Rady Rozwoju i Doradcami Prezydenta RP Spotkanie opłatkowe Prezydenta Andrzeja Dudy z ekspertami Narodowej Rady Rozwoju i Doradcami Prezydenta RP

W Belwederze odbyło się spotkanie opłatkowe Prezydenta Andrzeja Dudy z ekspertami Narodowej Rady Rozwoju i Doradcami Prezydenta RP.

 

Prezydent w swoim wystąpieniu podkreślił znaczenie pracy, jaką wykonują eksperci i doradcy. Już od trzech lat opracowują oni na użytek Prezydenta i Kancelarii analizy oraz opiniują dokumenty. Szczególne podziękowania zostały przekazane za organizację spotkań merytorycznych, w których wielokrotnie Prezydent brał udział (w tym w seminariach i posiedzeniach plenarnych). Andrzej Duda złożył również życzenia świąteczne i noworoczne dla członków NRR i Doradców oraz dla ich rodzin. Następnie uczestnicy spotkania, dzieląc się opłatkiem, przekazali sobie wzajemnie życzenia.

 

Część uroczystą poprowadził Ksiądz Kapelan Zbigniew Kras.

 

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele kierownictwa Kancelarii Prezydenta RP: Krzysztof Szczerski - Szef Gabinetu Prezydenta RP, Paweł Mucha - Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP oraz Grażyna Ignaczak-Bandych - Dyrektor Generalna.

Uroczystość uświetnił śpiew Zespołu Wokalnego „Vocore”, w którym występują studenci i absolwenci warszawskich uczelni, w tym Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Poleć znajomemu