przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 29 października 2015

Pierwsze zebranie sekcji „Polityka zagraniczna”

W czwartek odbyło się pierwsze zebranie sekcji „Polityka zagraniczna” Narodowej Rady Rozwoju. Celem spotkania było ustalenie tematów oraz harmonogramu prac sekcji w nadchodzących tygodniach. 
Piątek, 23 października 2015

Pierwsze zebranie sekcji „Gospodarka, praca, przedsiębiorczość”

23 października odbyło się pierwsze zebranie sekcji „Gospodarka, praca, przedsiębiorczość” Narodowej Rady Rozwoju. W trakcie spotkania ustalono tryb i harmonogram prac na najbliższe tygodnie. 
Piątek, 23 października 2015

Sekcja „Samorząd, polityka spójności” Narodowej Rady Rozwoju spotkała się na pierwszym zebraniu

W piątek odbyło się pierwsze zebranie sekcji „Samorząd, polityka spójności” Narodowej Rady Rozwoju. Spotkanie poświęcono określeniu zasad działania sekcji oraz przyjęciu wstępnego harmonogramu dalszych działań. 
Piątek, 16 października 2015

„Ochrona zdrowia nie może w pełni podlegać grze rynkowej”    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/GcALXJG2EEQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

System ochrony zdrowia ma funkcjonować dla pacjenta; nie może podlegać w pełnym tego słowa znaczeniu grze rynkowej – mówił prezydent na konferencji po inauguracyjnym posiedzeniu Narodowej Rady Rozwoju. 
Piątek, 16 października 2015

Prezydent powołał Narodową Radę Rozwoju    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/cGgKDKIZIgM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Chciałbym, żebyśmy przygotowali dalekosiężny plan naprawy i rozwoju Rzeczypospolitej - mówił w piątek prezydent, wręczając akty powołania do Narodowej Rady Rozwoju. 
Piątek, 16 października 2015

Minister Łopiński w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej"

Narodowa Rada Rozwoju to nie żadna niespodzianka, a realizacja zobowiązania, bo jej powołanie prezydent zapowiadał w swojej kampanii i mówił o niej w orędziu przed Zgromadzeniem Narodowym - wyjaśnia w "Rzeczpospolitej" minister Maciej Łopiński. 
Piątek, 16 października 2015

Minister Maciej Łopiński gościem "Salonu Politycznego Trójki"

Minister Maciej Łopiński (fot. Polskie Radio)
W „Salonie Politycznym Trójki” minister Maciej Łopiński mówił, że żadna z osób zaproszonych do Narodowej Rady Rozwoju nie odmówiła z powodów politycznych. 
Czwartek, 15 października 2015

Minister Maciej Łopiński o powołaniu Narodowej Rady Rozwoju

W piątek odbędzie się pierwsze posiedzenie Narodowej Rady Rozwoju nt. "Bezpieczeństwo zdrowotne Polaków - diagnoza sytuacji". Wcześniej prezydent powoła członków Rady. 
1 POPRZEDNIA 567891011  11
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.