przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 20 września 2017

Udział przedstawicieli NRR w Narodowym Kongresie Nauki

Dzięki uprzejmości Wicepremiera oraz Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Narodowa Rada Rozwoju włączyła się w obrady Narodowego Kongresu Nauki, który odbył się w dniach 19-20 września 2017 r. w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie. 
Piątek, 18 sierpnia 2017

Członkowie Sekcji Gospodarka, Praca, Przedsiębiorczość NRR pozytywnie zaopiniowali propozycje legislacyjne Ministerstwa Rozwoju

W Pałacu Prezydenckim członkowie Narodowej Rady Rozwoju z Sekcji Gospodarka, praca, przedsiębiorczość, spotkali się z Mariuszem Haładyjem, Podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Rozwoju. 
Wtorek, 18 lipca 2017

Spotkanie na temat reformy szkolnictwa wyższego

We wtorek w Pałacu Prezydenckim odbyło się nadzwyczajne posiedzenie połączonych sekcji „Edukacja, młode pokolenie, sport”, „Nauka, innowacje”, „Polityka społeczna, rodzina” Narodowej Rady Rozwoju, z udziałem Prezydenta RP i ministra Jarosława Gowina. 
Poniedziałek, 20 marca 2017

Dr hab. Marek Kośny powołany w skład Narodowej Rady Rozwoju

W poniedziałek Prezydent RP Andrzej Duda w obecności Pawła Muchy Sekretarza Stanu oraz dr. hab. Marka Rymszy Koordynatora sekcji Polityka społeczna, rodzina NRR, wręczył akt powołania do składu Narodowej Rady Rozwoju dr. hab. Markowi Kośnemu. 
Środa, 1 marca 2017

Polityka senioralna w Polsce

Sekcja „Ochrona zdrowia” Narodowej Rady Rozwoju przeprowadziła 1 marca 2017 roku debatę na temat polityki senioralnej pt. „Polityka senioralna w Polsce – zagadnienia z obszaru geriatrii oraz wsparcia dla osób niesamodzielnych”. 
Poniedziałek, 27 lutego 2017

Spotkanie Prezydenta RP z onkologami na temat zdrowia Polaków

Prezydent Andrzej Duda spotkał się w poniedziałek z przedstawicielami polskich onkologów oraz gośćmi z amerykańskiego szpitala onkologicznego MD Anderson Cancer Center. W spotkaniu uczestniczył minister Adam Kwiatkowski i doradca Konrad Dziobek. 
Środa, 8 lutego 2017

Prezydent: Program "500 plus" dobrze przygotowany i zrealizowany 

Program "500 Plus" został dobrze i szybko przygotowany oraz zrealizowany - powiedział w środę w Pałacu Prezydenckim prezydent Andrzej Duda. Zaznaczył, że założenia programu doskonale się sprawdziły. 
Środa, 8 lutego 2017

Program Rodzina 500 Plus, dziewięć miesięcy po wdrożeniu

W Pałacu Prezydenckim odbyło się seminarium „Monitoring pierwszych skutków społecznych programu Rodzina 500 Plus” zorganizowane przez Narodową Radę Rozwoju. Wzięli w nim udział wzięli prezydent Andrzej Duda i minister Elżbieta Rafalska. 
1 POPRZEDNIA 2345678  11
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.