przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 9 stycznia 2017

Dr hab. Andrzej Waśko Doradcą Prezydenta RP

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda decyzją z dnia 9 stycznia 2017 r. powołał dr. hab. Andrzeja Waśko, koordynatora sekcji „Edukacja, młode pokolenie, sport” Narodowej Rady Rozwoju, na Doradcę Prezydenta RP. 
Wtorek, 20 grudnia 2016

Spotkanie Zespołu Koordynacyjnego Narodowej Rady Rozwoju

We wtotek odbyło się spotkanie Prezydenta RP Andrzeja Dudy z koordynatorami sekcji Narodowej Rady Rozwoju, w którym uczestniczyli również nowy Sekretarz Stanu w KPRP, Paweł Mucha oraz Doradcy Prezydenta RP – dr Konrad Dziobek i prof. Cezary Kochalski. 
Piątek, 18 listopada 2016

Narodowa Rada Rozwoju na Kongresie 590

Narodowa Rada Rozwoju była partnerem merytorycznym Kongresu 590, który odbywał się w dniach 17-18 listopada 2016 roku w nowym Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Rzeszowie. Ponadto kilku członków Rady wzięło udział w panelach dyskusyjnych Kongresu. 
Czwartek, 27 października 2016

Andrzej Duda powołał członka NRR na Społecznego Doradcę Prezydenta RP

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda decyzją z dnia 26 października 2016 r. powołał Konrada Dziobka, członka Narodowej Rady Rozwoju, na Społecznego Doradcę Prezydenta RP. 
Środa, 26 października 2016

Dyskusja na temat planowanych zmian w systemie ochrony zdrowia z udziałem Prezydenta RP

26 października odbyło się drugie już spotkanie Prezydenta i ekspertów z Narodowej Rady Rozwoju z przedstawicielami Ministerstwa Zdrowia na temat planowanych zmian w systemie opieki zdrowotnej. 
Środa, 12 października 2016

Prezentacja "Opinii do Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju"

W środę w Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie, podczas którego Prezydent RP wraz z ekspertami z Narodowej Rady Rozwoju przekazał wicepremierowi Mateuszowi Morawieckiemu "Opinię do Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju". 
Czwartek, 6 października 2016

Dyskusja na temat projektu "Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju" z ekspertami z Narodowej Rady Rozwoju

Eksperci z Narodowej Rady Rozwoju przedstawili w czwartek Prezydentowi RP Andrzejowi Dudzie materiał zawierający opinię na temat projektu "Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju". 
Środa, 5 października 2016

Prezydent RP uczestniczył w posiedzeniu Sekcji Ochrony Zdrowia NRR

Rok po pierwszym posiedzeniu Narodowej Rady Rozwoju, dotyczącym sytuacji zdrowotnej Polaków Prezydent spotkał się z Ministrem Zdrowia i członkami Sekcji Ochrony Zdrowia NRR aby porozmawiać o planowanych zmianach w systemie opieki zdrowotnej. 
1 POPRZEDNIA 3456789  11
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.