przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 11 marca 2020

Odwołane konferencje z cyklu „Perspektywy dla mieszkańców obszarów wiejskich”

Kancelaria Prezydenta informuje, że konferencje z cyklu „Perspektywy dla mieszkańców obszarów wiejskich” zaplanowane na 18, 19, 26 marca oraz 21 kwietnia, zostają odwołane. 
Środa, 22 stycznia 2020

W Karniowicach o perspektywach dla mieszkańców obszarów wiejskich

Warunki życia na obszarach wiejskich powinny być co najmniej tak samo dobre, jak w miastach – przekonywała szefowa KPRP Halina Szymańska podczas konferencji „Perspektywy dla mieszkańców obszarów wiejskich” w Karniowicach (woj. małopolskie). 
Czwartek, 9 stycznia 2020

Prezydent zainaugurował III cykl konferencji poświęconych rozwojowi polskiej wsi

Ruszył trzeci cykl zainicjowanych przez Prezydenta RP konferencji poświęconych polskiej wsi. Kolejną serię spotkań „Perspektywy dla mieszkańców obszarów wiejskich” Andrzej Duda zainaugurował dziś w Kolnie. 
Piątek, 3 stycznia 2020

III cykl konferencji „Perspektywy dla mieszkańców obszarów wiejskich”

9 stycznia 2020 r. rozpocznie się trzeci cykl zainicjowanych przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę konferencji poświęconych polskiej wsi. Koordynatorem projektu, w którym bierze udział trzynaście ministerstw, jest szefowa KPRP minister Halina Szymańska. 
Czwartek, 3 października 2019

Konferencja „Perspektywy dla mieszkańców obszarów wiejskich” we Wrocławiu

Ponad sto inicjatyw służących poprawie jakości życia na wsi zaprezentowano dziś w Dolnośląskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego, gdzie odbyła się kolejna konferencja z cyklu „Perspektywy dla mieszkańców obszarów wiejskich”. 
Czwartek, 26 września 2019

„Perspektywy dla mieszkańców obszarów wiejskich” w Łosiowie

W Opolskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Łosiowie prezentowano dziś prezydenckie i rządowe programy służące rozwojowi polskiej wsi i podniesienia jakości życia jej mieszkańców. 
Środa, 25 września 2019

Częstochowa. Konferencja o perspektywach rozwoju polskiej wsi

W Śląskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Częstochowie z udziałem minister Haliny Szymańskiej odbyła się jedenasta już konferencja „Perspektywy dla mieszkańców obszarów wiejskich”. 
Środa, 18 września 2019

Na Podkarpaciu o rozwoju polskiej wsi

W Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale odbyła się kolejna z cyklu konferencji „Perspektywy dla mieszkańców obszarów wiejskich”. Spotkanie zainaugurowała minister Halina Szymańska, która koordynuje tę prezydencką inicjatywę. 
12  
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.