przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 17 stycznia 2020

Fundacja rodzinna jako sposób skutecznej sukcesji w firmach rodzinnych

Wyzwania związane z sukcesją w firmach rodzinnych były tematem posiedzenia Rady do spraw Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP. Odpowiedzią na wyzwania związane z sukcesją w firmach rodzinnych jest powołanie fundacji rodzinnej. 
Piątek, 6 grudnia 2019

II spotkanie z cyklu „Śniadania w Belwederze. Jak ożywić przedsiębiorczość w Polsce”

Prezydent Andrzej Duda wziął udział w kolejnym spotkaniu z cyklu „Śniadania w Belwederze. Jak ożywić przedsiębiorczość w Polsce” organizowanym przez Radę ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP. 
Piątek, 29 listopada 2019

Konferencja „Wsparcie polskich przedsiębiorców w eksporcie”

Wsparcie polskich przedsiębiorców w eksporcie było tematem konferencji zorganizowanej w Belwederze przez Radę ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie Rzeczypospolitej Polskiej i Centrum Promocji Krajowej Izby Gospodarczej. 
Piątek, 22 listopada 2019

Rada ds. przedsiębiorczości o ochronie inwestorów mniejszościowych w spółkach z o.o.

O potrzebie wypełnienia luki w systemie ochrony inwestorów mniejszościowych w spółkach z o.o. dyskutowano podczas ostatniego posiedzenia Rady ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP. Spotkanie odbyło się w Pałacu Prezydenckim. 
Piątek, 22 listopada 2019

Debata z uczestnikami programu GPW Growth

W Pałacu Prezydenckim odbyła się wspólna debata Rady ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP z uczestnikami programu GPW Growth. Debata poświęcona było zagadnieniom z zakresu współczesnych wyzwań stojących przed przedsiębiorcami. 
Piątek, 25 października 2019

Rada ds. Przedsiębiorczości o prawie pracy

Kwestie dotyczące nowych uregulowań prawnych warunków zatrudnienia pracowników były tematem październikowego posiedzenia Rady ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP. 
Piątek, 20 września 2019

Posiedzenie Rady ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP

Obecne problemy przedsiębiorców to jeden z głównych tematów trzeciego posiedzenia Rady ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP, którą Andrzej Duda powołał w maju br. 
Wtorek, 9 lipca 2019

„Śniadanie w Belwederze” o sytuacji na rynku pracy

Problemy na rynku pracy były tematem pierwszego z cyklu spotkań biznesowych pn. „Śniadania w Belwederze” zainicjowanych przez Radę ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP. 
12  
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.