Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Piątek, 6 grudnia 2019

II spotkanie z cyklu „Śniadania w Belwederze. Jak ożywić przedsiębiorczość w Polsce”

  |   II spotkanie z cyklu „Śniadania w Belwederze. Jak ożywić przedsiębiorczość w Polsce” II spotkanie z cyklu „Śniadania w Belwederze. Jak ożywić przedsiębiorczość w Polsce” II spotkanie z cyklu „Śniadania w Belwederze. Jak ożywić przedsiębiorczość w Polsce” II spotkanie z cyklu „Śniadania w Belwederze. Jak ożywić przedsiębiorczość w Polsce” II spotkanie z cyklu „Śniadania w Belwederze. Jak ożywić przedsiębiorczość w Polsce” II spotkanie z cyklu „Śniadania w Belwederze. Jak ożywić przedsiębiorczość w Polsce” II spotkanie z cyklu „Śniadania w Belwederze. Jak ożywić przedsiębiorczość w Polsce” II spotkanie z cyklu „Śniadania w Belwederze. Jak ożywić przedsiębiorczość w Polsce” II spotkanie z cyklu „Śniadania w Belwederze. Jak ożywić przedsiębiorczość w Polsce” II spotkanie z cyklu „Śniadania w Belwederze. Jak ożywić przedsiębiorczość w Polsce”

Prezydent Andrzej Duda wziął udział w kolejnym spotkaniu z cyklu „Śniadania w Belwederze. Jak ożywić przedsiębiorczość w Polsce” zorganizowanym przez Radę ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP.

 

Dzisiejsza dyskusja była poświęcona tematyce związanej ze wsparciem polskich przedsiębiorstw na rynkach zagranicznych.

 

 

„Śniadania w Belwederze” to projekt zainicjowany przez Radę ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP. Podczas cyklicznych spotkań odbywać się będzie dyskusja na temat sposobów ożywienia przedsiębiorczości w Polsce. Jednym z najważniejszych wyzwań jest sprostanie zmianom zachodzącym na rynku pracy, dlatego też temu zagadnieniu poświęcone było pierwsze Śniadanie, 9 lipca 2019 roku.

Poleć znajomemu