przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Ważne

Dziś o godz. 20. Prezydent Andrzej Duda wygłosi orędzie, w którym będzie m.in. zachęcał Polaków do wzięcia udziału w niedzielnych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Dziś o godz. 20. Prezydent Andrzej Duda wygłosi orędzie, w którym będzie m.in. zachęcał Polaków do wzięcia udziału w niedzielnych wyborach do Parlamentu Europejskiego.
| |
A | A | A

Śniadania startupowe

Śniadania Start-upowe to wspólny projekt z Fundacją Startup Poland, w ramach którego przedstawiciele środowiska start-upowego mają możliwość spotkać się z przedstawicielami administracji publicznej oraz spółek skarbu państwa, by w mniej formalny sposób porozmawiać o możliwościach współpracy, a także wspólnie zidentyfikować wątpliwości, bariery i problemy, które stoją na drodze do wspólnych działań.

 

Dotychczas odbyły się dwa spotkania: we wrześniu 2016 roku z Doradcami Prezydenta RP Markiem Dietlem i Zdzisławem Sokalem oraz w styczniu 2017 roku z udziałem przedstawicieli Grupy Azoty SA oraz Grupy PZU. Kolejne śniadanie planowane jest na przełomie marca i kwietnia.

 

Zobacz podsumowanie styczniowego spotkania >>

 

Spotkanie w marcu 2018 r. >>

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.