03 grudnia 2018

W niedzielę 9 grudnia w Hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się Międzynarodowy Kiermasz Dobroczynny. - To znakomita okazja, żeby kupić oryginalne świąteczne prezenty, a jednocześnie wesprzeć tych, którzy potrzebują pomocy - mówi Agata Kornhauser-Duda, zapraszając wszystkich warszawiaków i gości stolicy do wzięcia udziału w akcji. Wystawcami podczas charytatywnego bazaru są przedstawiciele ambasad krajów z całego świata, a na ich stoiskach można znaleźć egzotyczne akcesoria dekoracyjne do domu, biżuterię, dodatki, artykuły spożywcze i wiele innych.

Już po raz jedenasty Stowarzyszenie Małżonków Misji Dyplomatycznych organizuje przedsięwzięcie, z którego dochód wesprze organizacje i stowarzyszenia działające na rzecz potrzebujących w całej Polsce. -  Jak co roku podczas kiermaszu będzie można kupić produkty regionalne z całego świata przygotowane przez członkinie i członków stowarzyszenia, którzy reprezentując swoje ojczyste kraje, pomagają organizacjom charytatywnym w całej Polsce. -  To piękny przykład, że dzięki dobroci i empatii możemy wspólnie tworzyć lepszy świat. Do zobaczenia na kiermaszu! - zachęca Pierwsza Dama.

XI edycja Międzynarodowego Kiermaszu Dobroczynnego odbędzie się 9 grudnia br. w Hotelu Marriott w godz. 10-17. Małżonka Prezydenta RP objęła wydarzenie patronatem honorowym.

Małżonka Prezydenta zachęca do odwiedzenia Kiermaszu Dobroczynnego SHOM

o781304284.jpg