Menu rozwijane

18 czerwca 2021

Po przerwie spowodowanej pandemią wracają zawody w ramach Olimpiad Specjalnych. Pierwsza Dama, patronka Olimpiad Specjalnych Polska, przygotowała krótkie przesłanie do zawodników, dla których czerwiec jest miesiącem wytężonej pracy. Odbyła się rywalizacja w tenisie stołowym, regatach kajakarskich oraz golfie. Do niedzieli natomiast zawodnicy Olimpiad Specjalnych Polska będą rywalizować w trójboju siłowym w Warszawie. We wrześniu odbędzie się kolejne ważne wydarzenie, czyli sprawdzian w trzech dyscyplinach przed Światowymi Zimowymi Igrzyskami Olimpiad Specjalnych w Kazaniu.

Agata Kornhauser-Duda:

Drodzy i bliscy memu sercu zawodnicy,

cieszę się ogromnie, że wracacie po dłuższej przerwie na areny sportowe.

Pandemia koronawirusa powstrzymała różne plany, przerwała też ciągłość Waszych treningów. Ale ten trudny czas, mam taką nadzieję, jest już za Wami, więc teraz ze zdwojoną siłą i energią możecie przystąpić do zawodów. Czekają na Was nowe wyzwania i potyczki podczas turniejów i mityngów w kraju i poza jego granicami. Jestem przekonana, że świetnie sobie poradzicie i jak zwykle sięgniecie po laury zwycięstwa.

Zatem gorąco wszystkich Was pozdrawiam i życzę samych sukcesów w zmaganiach sportowych i wytrzymałości, bo walecznego ducha Wam nie brakuje. Bądźcie radośni i zadowoleni ze wspólnej gry. Trzymam za was kciuki i życzę dobrej zabawy.

Grajmy razem i wygrywajmy razem !

Agata Kornhauser-Duda (1)
o1426964573.jpg