Menu rozwijane

01 czerwca 2020
Życzenia Pierwszej Damy dla najmłodszych (2)
o1277272257.jpg
o1492427494.jpg

Kochane Dzieci,

Dzień Dziecka to jedno z najprzyjemniejszych świąt w roku. Wszystkie dzieci czekają na nie z niecierpliwością, dlatego dzisiaj moje myśli są szczególnie blisko Was.

Wiem, że teraz, w tym trudnym czasie epidemii, musicie zrezygnować z wielu przyjemności i zajęć, które lubiłyście, i do których byłyście przyzwyczajone. Nie traćcie jednak zapału do nauki i chęci rozwijania swoich zainteresowań.

Pamiętajcie, że my dorośli: rodzice, wychowawcy, nauczyciele zawsze jesteśmy tuż obok, by Was wspierać.

Życzę Wam z okazji dzisiejszego święta, żebyście spełniały swoje marzenia, by ten dzień i każdy następny był dla Was wyjątkową przygodą i przyniósł wiele niespodziewanych przyjemności i radości.

Życzę Wam, aby zawsze otaczała Was życzliwość, miłość i troska, a na Waszych twarzach gościł uśmiech. Niech wszystko, czego pragniecie, stanie się rzeczywistością. Bądźcie zawsze pogodne i szczęśliwe, a wtedy świat wokół Was będzie jaśniejszy i lepszy.

Bardzo gorąco Was pozdrawiam i życzę dobrej zabawy!

Agata Kornhauser-Duda

Do życzeń dołączył się także Pezydent Andrzej Duda.

Każde spotkanie z Wami, moi mali rodacy, wywołuje uśmiech na mojej twarzy. Z dumą patrzę na Was podczas moich wizyt w kraju i na świecie, gdy trzymacie w rękach biało-czerwone flagi. Życzę Wam wiele radości i powodzenia w realizacji marzeń!