03 listopada 2020

                                                                                        Do Uczestników

                                                                                        Plebiscytu „Serce dla Zwierząt”

Szanowni Państwo!

Cieszę się, że Plebiscyt „Serce dla Zwierząt” jest kontynuowany. To wspaniale, że serce bije dla nich również teraz, w tym trudnym okresie pandemii.

Zwierzęta, które doznały zła, na szczęście mogą liczyć na wsparcie i opiekę wielu ludzi dobrej woli. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i wspaniałej postawie szlachetnych osób niełatwy los zwierząt może zostać odmieniony, a fakt, że wartościowa idea pomocy przyciąga z roku na rok coraz więcej życzliwych i empatycznych ludzi gotowych, często jako wolontariusze, pracować i nieść pomoc, wkładając w to całą duszę, napawa optymizmem.   

Bardzo gorąco gratuluję laureatowi tegorocznej edycji plebiscytu, Fundacji dla Szczeniąt Judyta, która stworzyła wyjątkowe dwa ośrodki dla swoich podopiecznych - mam ze szczeniakami oraz niepełnosprawnych psów. Jest to azyl i miejsce, gdzie w domowych warunkach znajdują opiekę i są rehabilitowane. Stanowią Państwo prawdziwy wzór do naśladowania. Wierzę, że Państwa determinacja pobudzi innych do działania i sprawi, że jeszcze więcej osób o szczerych sercach zajmie się zwierzętami, które zostały ciężko doświadczone w swoim dotychczasowym życiu.

Proszę przyjąć moje serdeczne pozdrowienia oraz życzenie, by potrzebujące zwierzęta zawsze znalazły bezpieczną przystań.

          

Może Cię zainteresować O prawach zwierząt u Pierwszej Damy