Menu rozwijane

22 lutego 2018

Redakcja dwutygodnika
„Przyjaciółka”

 

Szanowni Państwo!

„Przyjaciółka”, najstarsze pismo dla kobiet w Polsce, świętuje w tym roku swoje 70. urodziny.

Każda z minionych dekad zmieniała nieco charakter ukazujących się kolejnych numerów dwutygodnika, jednak profil i przeznaczenie periodyku pozostał ten sam. „Przyjaciółka” była i jest adresowana do kobiet, porusza ważne i bliskie kobietom tematy i zagadnienia. Na jej łamach każda czytelniczka potrafi odnaleźć bliskie sobie historie, porady i wsparcie, dlatego „Przyjaciółka” pozostaje bardzo popularnym, budzącym zaufanie dwutygodnikiem, który zdobył na trwałe uznanie pań w różnym wieku. Niech ta silna więź łączy z „Przyjaciółką” kolejne pokolenia kobiet, które zawsze mogą na niej polegać jak na prawdziwej, wiernej i sprawdzonej powierniczce.

Gorąco gratuluję całemu zespołowi redakcyjnemu jubileuszu. Wierzę w to, że siła, która tkwi w tradycji i renomie dwutygodnika, pozwoli zachować mu wysoką pozycję na rynku wydawniczym w przyszłości.

Wszystkim Paniom zaś, które sięgają po swoje ulubione pismo, przesyłam moje najserdeczniejsze pozdrowienia i życzenia jeszcze wielu szczęśliwych i dobrych lat z „Przyjaciółką”.