Menu rozwijane

07 września 2019

                                                                Do uczestników X Balu Debiutantów

Szanowni Państwo!

Bal Debiutantów obchodzi jubileusz dziesięciolecia. Do grona uczestników poprzednich edycji tego wydarzenia, których jest już ponad 700, dołączają w tym roku kolejni młodzi ludzie. Staną się w ten sposób częścią elitarnej społeczności, która jest wierna niepodważalnym wartościom stanowiącym swoisty kodeks zachowań, przekazywany w rodzinach o polskich korzeniach z pokolenia na pokolenie. Budowanie wspólnoty młodych, światłych i mądrych ludzi, dla których tradycje rodzinne i pochodzenie są przede wszystkim życiowym zobowiązaniem, stanowi najważniejsze przesłanie tego Balu. 

Przekraczanie progu dorosłości jest wyjątkowym momentem w życiu każdego człowieka, dlatego warto zadbać o to, by odbyło się w pięknej oprawie. Wiem, że organizatorzy dokładają wszelkich starań od pierwszego Balu w 1998 roku, żeby debiutanci nie tylko czuli się ważni, ale też pozostali wrażliwi na potrzeby innych i zawsze gotowi do niesienia pomocy bliźniemu oraz aktywnego wspierania szlachetnych celów dobroczynnych.

Życzę wszystkim tegorocznym debiutantom, aby dzisiejszy wieczór pozostał na długo w pamięci. Dojrzałość stawia przed Państwem wyzwania, ale też nowe możliwości.

Życzę Państwu wielu miłych chwil i dobrej zabawy.