Menu rozwijane

06 lipca 2018

                                                                    Do Uczestników

                                                                                             XII Festiwalu Radosnych Serc

Szanowni Państwo!

Z wielką radością piszę do Was, żeby zapewnić Was o mojej sympatii i podziwie dla Waszych talentów. Jesteście wspaniali z wielu powodów. Rozwijacie swoje zdolności i pasje. Jesteście twórczy i wkładacie wiele serca w to, co robicie. Wytrwale szukacie sposobu, by jak najlepiej wyrazić swoje uczucia i myśli. Potraficie wspierać się nawzajem i pracować nad sobą dla własnej satysfakcji. Wszystko to sprawia, że jesteście naprawdę wyjątkowi. Dziś spotykacie się na Festiwalu Radosnych Serc, żeby dzielić się tym, co Was cieszy. Jestem pewna, że w ten sposób Wasze serca staną się jeszcze bardziej pogodne i ciepłe.

Życzę Wam tego i gratuluję Wam sukcesu, jakim jest udział w tym niezwykłym wydarzeniu. Pielęgnujcie w sobie Wasze twórcze zainteresowania i pamiętajcie, że radość, którą dajecie innym, ma moc, żeby zmieniać świat. Jedna z baśni braci Grimm opowiada o chłopcu, który znalazł złoty kluczyk oraz skrzynię, a w niej zamek, do której ów klucz pasował. Baśń kończy się zdaniem, że teraz trzeba tylko poczekać, aż chłopiec otworzy skrzynię i przekona się, jakie ukryto w niej skarby. Wy znaleźliście już swój złoty kluczyk. Jest nim Wasz talent i Wasze zaangażowanie. Oby Wasze życie było niczym skrzynia pełna skarbów dzięki ludziom, których spotkacie na swojej drodze. Tymczasem życzę Wam dobrej zabawy i wielu niezapomnianych wrażeń.

Pozdrawiam serdecznie Organizatorów Festiwalu, którzy już po raz dwunasty realizują ten wspaniały projekt. Niech Festiwal Radosnych Serc, z którego mogą być Państwo dumni, będzie także dla Państwa źródłem radości i wielkiej satysfakcji. Pozdrawiam też wszystkich Opiekunów i Wychowawców, życząc Państwu jak najwięcej siły i wytrwałości w Państwa wyjątkowej, choć często wymagającej pracy.