Menu rozwijane

14 stycznia 2019

Do Uczestników charytatywnego koncertu wieńczącego akcję

„Dajmy wakacje ubogim dzieciom”

Szanowni Państwo!

Chciałam złożyć moje serdeczne podziękowania całej Radzie Pań przy Polskim Czerwonym Krzyżu za kontynuowanie akcji „Dajmy wakacje ubogim dzieciom”. Patronuję tej inicjatywie z pełnym przekonaniem i wiarą w sens udzielania konkretnego wsparcia dzieciom z wielu województw. Letni wypoczynek kolonijny, który organizują Panie co roku, to dla nich często pierwszy taki wyjazd w życiu, dlatego niezwykle ważne jest, by mogły z niego w pełni skorzystać, a po powrocie do domu dzielić się z bliskimi i rówieśnikami jak najlepszymi wspomnieniami.

Wszystkim osobom zgromadzonym na dzisiejszym charytatywnym koncercie pragnę podziękować za okazanie gotowości i chęci wsparcia szlachetnej inicjatywy Rady Pań przy PCK. Dzięki Państwa hojności kolejne grupy z wybranych regionów kraju będą mogły wyjechać w przyszłym roku na wakacje. Życzę, by zebrane dzisiaj środki pozwoliły zorganizować wypoczynek dla jeszcze większej liczby dzieci, niż udawało się do tej pory.

Wierząc w Państwa szczere i gorące serca oraz głębokie zaangażowanie w niesienie pomocy, przesyłam wyrazy mojego najwyższego uznania i szacunku. Życzę Państwu także wszelkiej pomyślności i wielu sukcesów w Nowym Roku 2019.