Menu rozwijane

21 maja 2016

Do Uczestników
uroczystości 10-lecia istnienia
Poradni USG Agatowa

 

Szanowni Państwo,

Jubileusz dziesięciolecia istnienia jest bardzo dobrą okazją do przypomnienia minionych lat działalności Poradni Agatowa funkcjonującej przy Warszawskim Hospicjum dla Dzieci.

Chciałam przede wszystkim serdecznie pogratulować Pani Profesor Joannie Dangel, która z dużym sukcesem i osobistym zaangażowaniem prowadzi Poradnię. Jestem pełna uznania dla osiągnięć i bogatego dorobku Poradni będącej ważnym miejscem na mapie zarówno polskiej, jak i europejskiej diagnostyki prenatalnej, w szczególności kardiologicznej. Przyszli rodzice, którzy oddając się w ręce tutejszych specjalistów, mogą być pewni, że znajdą w murach Poradni nie tylko fachową diagnozę i opiekę, ale też tak potrzebne wsparcie i zrozumienie. Najwyższą troską całego personelu jest bowiem dobro dzieci. Państwa starania podnoszą na duchu przyszłe mamy, dając im siłę i nadzieję na odzyskanie zdrowia przez ich dzieci, które mają dopiero przyjść na świat. Najlepszym tego świadectwem jest dziś obecność małych pacjentów, którzy już przeszli operacje kardiochirurgiczne.  

Życzę wszystkim Państwu kolejnych lat sukcesów i satysfakcji ze swojej pracy. Niech uśmiech dzieci i wdzięczność ich rodziców będzie najlepszą zapłatą.