20 maja 2016

Do Uczestników
uroczystości 25-lecia
Szkoły Podstawowej nr 11
im. Żołnierzy Armii Krajowej
w Nowym Targu

 

Szanowni Państwo, 

Dziękuję serdecznie za zaproszenie na uroczyste obchody 25-lecia  istnienia Szkoły Podstawowej nr 11 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Nowym Targu. Pozdrawiam gorąco wszystkich obecnych na dzisiejszej uroczystości. Ogromnie żałuję, że nie mogę uczestniczyć w tym ważnym dla Szkoły wydarzeniu.

Gratuluję Państwu pięknego Jubileuszu. W swojej historii Szkoła nie tylko dbała o rozwój zdolności i zainteresowań wychowanków, ale też kształtowała ich postawę patriotyczną. Mając za patrona żołnierzy Armii Krajowej i okazje do spotkań z nimi oraz rodzinami tych, których już nie ma wśród nas, uczniowie uczestniczą w lekcjach żywej historii, które są dla nich cennym doświadczeniem i źródłem wiedzy do zapamiętania na całe życie. To zobowiązuje, ale jest też powodem do dumy i dużej satysfakcji.  

Życzę Państwu wspaniałych obchodów jubileuszowych, dalszych sukcesów w pracy pedagogicznej i wychowawczej. Życzę też uczniom, by wszystkie lata pobytu w Szkole przyniosły zadowolenie i radość z osiągnięć w nauce, a pedagogom najlepszych absolwentów. Niech patron czuwa nad całą społecznością szkolną.