Menu rozwijane

- Pozostaną na zawsze w mojej pamięci spotkania z małymi podopiecznymi i personelem hospicyjnym, który dba o jak najlepsze samopoczucie pacjentów - napisała Małżonka Prezydenta.
Jubileusz to nie tylko daty i wydarzenia, które świadczą o charakterze szkoły i składają się na kronikę jej życia, to przede wszystkim ludzie -napisała Agata Kornhauser-Duda.
- Jestem z Was bardzo dumna. Otwierają się przed Wami już teraz ogromne możliwości i szanse na rozwój w dziedzinach, które Was zajmują - napisała Agata Kornhauser-Duda.
Do uczestników 18. Ogólnopolskiego Festiwalu ALBERTIANA: Czuję się zaszczycona, że znalazłam się w gronie osób, które Kapituła Medalu św. Brata Alberta uhonorowała tym nobilitującym wyróżnieniem.
- Niech ta silna więź łączy z „Przyjaciółką” kolejne pokolenia kobiet, które zawsze mogą na niej polegać jak na prawdziwej, wiernej i sprawdzonej powierniczce - napisała Pierwsza Dama.
Taka rocznica stanowi doskonałą okazję do odświeżenia wspomnień oraz zaprezentowania osiągnięć kadry pedagogicznej i uczniów - napisała Agata Kornhauser-Duda do uczestników jubileuszowej uroczystości.
- Dziękuję Wam, Drodzy Uczniowie, za ten szlachetny gest solidarności z potrzebującymi rówieśnikami - napisała Agata Kornhauser-Duda.
Jestem pełna uznania dla wysiłków czynionych od wielu lat przez Radę Pań przy Polskim Czerwonym Krzyżu – napisała Agata Kornhauser-Duda.
- Ogromnie się cieszę, że dzięki uczestnictwu polskich młodych szachistów w tej szlachetnej inicjatywie, rówieśnicy zza naszej wschodniej granicy znowu przyjadą do Polski - napisała Pierwsza Dama.
Ambasadorki przedsiębiorczości dowodzą, że w kobietach tkwi ogromna siła i determinacja w osiąganiu postawionych sobie celów - napisała Agata Kornhauser-Duda.
Życzyłabym sobie i Państwu, także jako nauczyciel, by w niedalekiej przyszłości powstały pracownie biblioterapeutyczne w większości polskich szkół – napisała Agata Kornhauser-Duda.
Wszyscy zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, jak wiele zależy od jakości edukacji uzdolnionej młodzieży i mądrego pokierowania jej wyborami - napisała Agata Kornhauser-Duda.
Prawdziwą dumą napawa mnie fakt, że w Państwa zespole od kilku lat harmonijnie współpracują ze sobą najzdolniejsi polscy muzycy najmłodszego pokolenia - napisała Agata Kornhauser-Duda.
Chcę skierować słowa szczególnego uznania dla warszawskich Amazonek, które trzydzieści lat temu dały początek potężnemu ruchowi kobiet po leczeniu raka piersi - napisała Agata Kornhauser-Duda.
W swojej czterdziestoletniej historii Szkoła należycie wypełniała swoją rolę polskiej placówki edukacyjnej przy Ambasadzie RP w Wiedniu - napisała Agata Kornhauser-Duda do uczestników jubileuszu.

Inicjatywy

Inicjatywy