| | |
A | A | A
Piątek, 27 marca 2020

Małżonka Prezydenta czyta opowiadania Gabrieli Zapolskiej w ramach akcji „Zostań w domu”

W ramach akcji #zostanwdomu Pierwsza Dama czyta opowiadania Gabrieli Zapolskiej z cyklu "Menażeria Ludzka". Zachęcamy do słuchania i odwiedzania kont @WPalacuPrezydenckim na Facebooku i Twitterze, gdzie pojawiają się linki do nagrań. 
Czwartek, 19 marca 2020

Pierwsza Dama czyta dzieciom w ramach akcji „Zostań w domu”

Małżonka Prezydenta w ramach akcji #zostanwdomu czyta dzieciom
W ramach akcji #zostanwdomu Małżonka Prezydenta czyta dzieciom. Nowe historie będą trafiały na konto @WPalacuPrezydenckim na Facebooku i Twitterze. Zachęcamy wszystkich młodych czytelników do słuchania. 
Środa, 18 marca 2020

Agata Kornhauser-Duda wspiera „Akcję E-dukację” 

Pierwsza Dama: Ruszyła #AkcjaEdukacja, czyli szkoła online. Serdecznie zapraszam wszystkich i bardzo zachęcam, by skorzystać z tej formy edukacji. My rodzice i nauczyciele zróbmy wszystko, by nasze dzieci i uczniowie jak najlepiej wykorzystali ten czas. 
Wtorek, 10 marca 2020

Dzieci i młodzież z wizytą u Pierwszej Damy

Pierwsza Dama wita uczniów z Sichowa Dużego, którzy przyjechali do Pałacu Prezydenckiego
Do Agaty Kornhauser-Dudy przyjechali uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Sichowie Dużym, których Pierwsza Dama poznała podczas Dni Profilaktyki organizowanych przez placówkę. 
Poniedziałek, 9 marca 2020

Para Prezydencka podsumowała IV edycję „Akcji Pomocy Polakom na Wschodzie” 

To dla nas wielki zaszczyt, ale też ogromna radość, że możemy tej akcji patronować. W naszym najgłębszym przekonaniu jest to niezwykle ważna i potrzebna inicjatywa – podkreślała Agata Kornhauser-Duda podczas spotkania w Pałacu Prezydenckim. 
Poniedziałek, 9 marca 2020

Podsumowanie IV edycji „Akcji Pomocy Polakom na Wschodzie” 

Pierwsza Dama i Prezydent przy mikrofonie
W 2019 r. należące do KPRP Biuro Współpracy z Polonią i Polakami za Granicą zorganizowało 6 wyjazdów, podczas których przekazano, w imieniu Pary Prezydenckiej, paczki Polakom mieszkającym na Ukrainie, w Mołdawii i Rosji. Dziś podsumowano minioną edycję. 
1234567  248
Poleć znajomemu