| | |
A | A | A
Niedziela, 15 maja 2016

Życzenia Pary Prezydenckiej z okazji Dnia Rodzin 

-Jako Prezydent będę robił wszystko co w mojej mocy, by zapewnić polskim rodzinom godne życie i finansową stabilność. Ma temu służyć m.in. uruchomiony niedawno program 500 plus, a także mój projekt ustawy, obniżający wiek emerytalny. 
Piątek, 13 maja 2016

„Pałac Prezydencki wypełnia energia kobiet”

Społeczna aktywność kobiet wiejskich jest nie do przecenienia - mówiła w piątek Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda do członkiń Kół Gospodyń Wiejskich. Podkreśliła, że dzięki aktywności kobiet, polska tradycja jest powodem do dumy. 
Piątek, 13 maja 2016

Pierwsza Dama na II Europejskim Kongresie Języków Obcych

Agata Kornhauser-Duda uczestniczyła w II Europejskim Kongresie Języków Obcych PASE, który w tym roku w dniach: 13 – 15 maja br. odbywał się w Warszawie pod hasłem: Edukacja Językowa XXI wieku: Wiedza i Umiejętności. 
Czwartek, 12 maja 2016

Agata Kornhauser-Duda z wizytą w Kanadzie

Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda towarzyszyła Prezydentowi RP podczas wizyty w Kanadzie. 
Środa, 11 maja 2016

Spotkanie z Gubernatorem Generalnym Kanady

Prezydent Andrzej Duda w środę w Ottawie podczas spotkania z Gubernatorem Generalnym Kanady Davidem Lloydem Johnstonem wyraził nadzieję na większą obecność sił kanadyjskich na wschodniej flance. - Zapraszamy kanadyjskich żołnierzy do Polski – powiedział. 
Wtorek, 10 maja 2016

Prezydent odwiedził kanadyjską bazę wojskową Petawawa

NATO to sojusz obronny, ale przede wszystkim stoi na straży prawa międzynarodowego – powiedział prezydent Andrzej Duda w kanadyjskiej bazie wojskowej Petawawa. Kanadyjskim żołnierzom dziękował za obecność w Polsce po interwencji Rosji na Ukrainie. 
1 POPRZEDNIA 151152153154155156157  189
Poleć znajomemu