| | |
A | A | A
Wtorek, 15 grudnia 2015

"Ukraina jest wielkim strategicznym partnerem Polski"   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/lUYxf8k0qM8?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Przebywający z oficjalną wizytą w Kijowie prezydent Andrzej Duda spotkał się we wtorek z Prezydentem Ukrainy. Powiedział, że "suwerenność i niepodległość Ukrainy są dla Polski jedną ze spraw absolutnie kluczowych". 
Poniedziałek, 14 grudnia 2015

Prezydent złożył wieńce na Polskim Cmentarzu Wojennym w Bykowni   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/J7lWeYqrIKk?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Prezydent Andrzej Duda, który w poniedziałek wieczorem przybył na Ukrainę, złożył wieńce na Polskim Cmentarzu Wojennym w podkijowskiej Bykowni. Spoczywa tam prawie 3,5 tys. polskich ofiar zbrodni katyńskiej. 
Poniedziałek, 14 grudnia 2015

Betlejemskie Światło Pokoju w Pałacu Prezydenckim    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/sEWwzPUTn7U?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Bardzo dziękujemy za to, że po raz kolejny to światło dociera do miejsca, gdzie zasiada głowa państwa. Dzieje się tak od wielu lat i jestem za to jako prezydent ogromnie wdzięczny – powiedział w poniedziałek do harcerzy prezydent Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 14 grudnia 2015

List Pierwszej Damy do kombatantów

Pragnę wyrazić słowa najwyższego uznania i szacunku za trudne, pełne poświęceń życie, za odwagę i walkę o niepodległą Polskę - napisała Agata Kornhauser-Duda, włączając się w akcję "Rodacy - Bohaterom" Stowarzyszenia Odra-Niemen. 
Poniedziałek, 14 grudnia 2015

Para Prezydencka na spotkaniu przedświątecznym w Liceum Polonijnym

W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia, Prezydent RP Andrzej Duda z Małżonką spotkali się ze społecznością Liceum Polonijnego Kolegium św. Stanisława Kostki w Warszawie. Obejrzeli program artystyczny i złożyli uczniom życzenia. 
Piątek, 11 grudnia 2015

List Pierwszej Damy z okazji 50-lecia Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie

Prokocimski Szpital, który powstał dzięki zaangażowaniu Polonii amerykańskiej i rządu amerykańskiego, zdołał przez półwiecze rozwinąć się tak dalece, że stał się jedną z najważniejszych placówek pediatrycznych w Polsce - napisała Agata Kornhauser-Duda. 
1 POPRZEDNIA 182183184185186187188  202
Poleć znajomemu