| | |
A | A | A
Środa, 6 lipca 2016

Agata Kornhauser-Duda obejrzała zbiory Najmniejszego Muzeum Świata

Na zaproszenie Haliny Duczmal-Pacowskiej, Pierwsza Dama odwiedziła Najmniejsze Muzeum Świata, które mieści się w mieszkaniu Założycielki muzeum. 
Wtorek, 5 lipca 2016

Wizyta w Muzeum Narodowym w Warszawie

Agata Kornhauser-Duda odwiedziła Muzeum Narodowe w Warszawie, gdzie obejrzała wystawę „Brescia. Renesans na północy Włoch”. Pierwsza Dama miała okazję zobaczyć również dzieła Jana Matejki, w tym „Bitwę pod Grunwaldem”. 
Czwartek, 30 czerwca 2016

Pierwsza Dama odwiedziła siedzibę CARITAS Polska

Podczas wizyty w siedzibie Caritas Polska Agata Kornhauser-Duda zapoznała się z różnorodną działalnością największej w Polsce organizacji charytatywnej. Rozmowa dotyczyła również pomocy na rzecz uchodźców świadczonej w kraju i poza granicami. 
Czwartek, 30 czerwca 2016

Podręczniki dla uczniów polskich szkół na Ukrainie 

Podręczniki, pomoce dydaktyczne, gry i książki trafiły właśnie do uczniów polskich szkół we Lwowie, Łanowicach oraz w Stryju. To efekt akcji zainicjowanej przez Fundację Polonia Polonii z Nowego Jorku i wspartej organizacyjnie przez Kancelarię Prezydenta. 
Środa, 29 czerwca 2016

Pierwsza Dama i młode piłkarki kibicują naszej reprezentacji

Agata Kornhauser-Duda spotkała się z zawodniczkami Piastowskiej Akademii Piłkarskiej. - Cieszę się, że możemy porozmawiać o pasji kobiet do gry w piłkę nożną w przeddzień kolejnego, ważnego dla nas – Polaków – meczu - powiedziała Pierwsza Dama. 
Niedziela, 26 czerwca 2016

Spotkanie Prezydentów Polski i Estonii

Andrzej Duda i Agata Kornhauser – Duda, na zaproszenie prezydenta Toomas Hendrika Ilvesa i jego małżonki Ievy Ilves, udali się w niedzielę z prywatną wizytą do Estonii. Zostali przyjęci przez estońską parę prezydencką w ich posiadłości w Armal. 
1 POPRZEDNIA 185186187188189190191  235
Poleć znajomemu