| | |
A | A | A
Wtorek, 14 czerwca 2016

Spotkanie Pierwszej Damy z uczniami Szkoły Podstawowej MIESZKO

Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda spotkała się we wtorek ze zwiedzającymi Belweder uczniami Prywatnej Szkoły Podstawowej MIESZKO w Poznaniu. 
Wtorek, 14 czerwca 2016

List Pierwszej Damy z okazji uroczystości 25-lecia Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży

Wierzę, że Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży będzie nadal czyniła wszelkie starania, by podtrzymywać nasze dobrosąsiedzkie stosunki, które kształtują więzi między mieszkańcami Polski i Niemiec - napisała Agata Kornhauser-Duda. 
Poniedziałek, 13 czerwca 2016

List Pierwszej Damy do Uczestników sesji naukowej w Lipnicy Murowanej

"Jestem pewna, że młode pokolenie Lipniczan wyniesie z tej lekcji historii poszerzoną wiedzę o swojej Małej Ojczyźnie i pogłębi przywiązanie do niej" - napisała Agata Kornhauser-Duda. 
Piątek, 10 czerwca 2016

Prezydent do Polonii: Dziękuję za pamięć o Polsce

- Polska potrzebuje pracy na rzecz budowania i bronienia jej dobrego imienia poza granicami kraju - powiedział w piątek w Kopenhadze prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości wręczenia odznaczeń państwowych przedstawicielom Polonii. 
Piątek, 10 czerwca 2016

Wizyta w Forcie Kastellet i Katedrze Roskilde

Kolejny dzień wizyty w Kopenhadze, Prezydent RP Andrzej Duda rozpoczął w Forcie Kastellet od złożenia wieńca przed pomnikiem duńskich żołnierzy poległych w operacjach pokojowych i stabilizacyjnych od 1948 r. 
Piątek, 10 czerwca 2016

Pierwsza dama z wizytą w Kopenhadze

Między 8, a 10 czerwca Para Prezydencka przebywała z wizytą w Królestwie Danii. Realizując program odrębny, Agata Kornhauser-Duda odwiedziła siedzibę UNICEF-u, spotkała się z Polonią, wzięła udział w lekcji niemieckiego oraz odbyła spacer po Kopenhadze. 
1 POPRZEDNIA 190191192193194195196  235
Poleć znajomemu