| | |
A | A | A
Środa, 14 października 2015

"Życzymy licznych osiągnięć i zadowolenia z pracy w szkole"   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/nHI_GoLN8mo" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej – dorocznego święta polskich nauczycieli składamy wszystkim Państwu wyrazy głębokiego szacunku - napisał Prezydent RP z Małżonką w przesłaniu do pedagogów. 
Środa, 14 października 2015

Drugi dzień wizyty belgijskiej Pary Królewskiej w Polsce   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/7-Yndh2ceZU" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

W środę, w drugim dniu oficjalnej wizyty belgijskiej Pary Królewskiej w Polsce, Król Filip i Królowa Matylda wydali w Łazienkach przyjęcie na cześć Prezydenta RP Andrzeja Dudy i Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy. 
Środa, 14 października 2015

Pierwsza Dama z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda oraz Królowa Belgów Matylda odwiedziły warszawskie Liceum Ogólnokształcące im. J. W. Goethego, gdzie uczestniczyły w uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. 
Środa, 14 października 2015

List Pierwszej Damy z okazji uroczystości nadania imienia bł. Karoliny Kózki Zespołowi Szkół Katolickich w Tarnowie

Od dziś Szkoła będzie miała za patronkę bł. Karolinę Kózkę, dziewczynę o żarliwej wierze, społecznicę niosącą pomoc chorym i cierpiącym bliźnim, w końcu męczennicę zamordowaną za wierność wyznawanym wartościom - napisała Agata Kornhauser-Duda. 
Wtorek, 13 października 2015

Prezydent: Jesteśmy sobie bliscy w wielu obszarach

Na bardzo dobre stosunki dwustronne pomiędzy Polską i Belgią zwracał uwagę prezydent Andrzej Duda podczas obiadu oficjalnego wydawanego w Pałacu Prezydenckim na cześć JKM Króla Belgów i JKM Królowej Belgów. 
Wtorek, 13 października 2015

Belgijska Para Królewska z oficjalną wizytą w Polsce    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/vShGR19t4cY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

- Wierzę, że ta ważna wizyta belgijskiej Pary Królewskiej przyczyni się do intensyfikacji relacji – mówił prezydent Andrzej Duda po spotkaniu z Królem Belgów Filipem. We wtorek belgijska Para Królewska rozpoczęła trzydniową oficjalną wizytę w Polsce. 
1 POPRZEDNIA 199200201202203204205  209
Poleć znajomemu