| | |
A | A | A
Środa, 8 czerwca 2016

Para Prezydencka z wizytą w Królestwie Danii

Prezydent Andrzej Duda z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą przybyli w środę wieczorem do Danii. Dwudniową wizytę prezydent rozpocznie w czwartek od udziału w polsko-duńskim forum biznesowym, spotka się także z duńskim premierem Larsem Lokke Rasmussenem. 
Środa, 8 czerwca 2016

Pierwsza Dama spotkała się z Przedstawicielkami „Kobiecego Davos”

Agata Kornhauser-Duda spotkała się w środę z przedstawicielkami Światowego Szczytu Kobiet 2016, które odbędzie się w Warszawie w dniach 9–11 czerwca pod jej honorowym patronatem. 
Środa, 8 czerwca 2016

List Pierwszej Damy do Uczestników spotkania integracyjnego „Raban w Moryniu – ŚDM”

Uczestnicy obecnego spotkania mają szczególną okazję do poczucia klimatu Światowych Dni Młodzieży dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, którzy w lipcu będą opiekować się gośćmi podczas wizyty papieskiej - napisała Agata Kornhauser-Duda. 
Wtorek, 7 czerwca 2016

Laureaci konkursu „Uczę się bezpiecznie żyć” z wizytą u Pierwszej Damy

Agata Kornhauser-Duda spotkała się w Belwederze z Laureatami konkursu dla dzieci i młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć” organizowanego przez Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Nysa. 
Wtorek, 7 czerwca 2016

Pierwsza Dama podczas finału XV Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom

Agata Kornhauser-Duda odwiedziła maluchy w Przedszkolu nr 376 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie. Dzieci powitały Pierwszą Damę śpiewem i tańcami oraz zachęciły do grania na tamburynie. 
Poniedziałek, 6 czerwca 2016

Para Prezydencka zaprasza do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży 

To będzie dla nas szczególny czas w szczególnym miejscu. Czekamy na Was z otwartymi ramionami. Do zobaczenia w Krakowie! - mówi Para Prezydencka w przesłaniu do uczestników Światowych Dni Młodzieży. Tegoroczne ŚDM odbędą się w dniach 26-31 lipca. 
1 POPRZEDNIA 204205206207208209210  248
Poleć znajomemu