| | |
A | A | A
Piątek, 3 czerwca 2016

List Pierwszej Damy z okazji uroczystości 5-lecia Zespołu Szkół Zawodowych Rzemiosła w Inowrocławiu

Dzięki Państwa zaangażowaniu w kształcenie zawodowe, które staje się coraz bardziej doceniane, uczniowie i słuchacze zdobywają wiedzę i umiejętności niezbędne do odnalezienia się na rynku pracy - napisała Agata Kornhauser-Duda. 
Czwartek, 2 czerwca 2016

Pierwsza Dama na pikniku integracyjnym z okazji Dnia Dziecka

Agata Kornhauser-Duda złożyła życzenia dzieciom uczestniczącym w pikniku integracyjnym z okazji Dnia Dziecka, który odbył się na terenie Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki Towarzystwa Przyjaciół Dzieci „Helenów”. 
Środa, 1 czerwca 2016

Dzień Dziecka w Ełku z udziałem Pary Prezydenckiej 

W środę w Ełku Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą wziął udział w XI Ogólnopolskim Festynie Rodzinnym z okazji Dnia Dziecka. 
Środa, 1 czerwca 2016

"Niech dzieciństwo będzie dla Was czasem miłych i inspirujących wspomnień"

Z okazji Waszego święta życzymy Wam dużo zdrowia, optymizmu oraz wielu wspaniałych chwil przeżytych w gronie najbliższych. W każdym nowym dniu odkrywajcie dla siebie jak najwięcej momentów pogodnych i szczęśliwych - życzy dzieciom Prezydent RP z Małżonką. 
Wtorek, 31 maja 2016

Pierwsza Dama wręczyła Niemieckie Dyplomy Językowe

Agata Kornhauser-Duda wzięła udział w uroczystościach wręczenia licealistom Niemieckich Dyplomów Językowych (DSD) w Krakowie i Warszawie. 
Wtorek, 31 maja 2016

Spotkanie w ramach XV Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom

W związku z trwającym pod hasłem „Czytanie uskrzydla” XV Ogólnopolskim Tygodniem Czytania Dzieciom, Pierwsza Dama zaprosiła do Pałacu Prezydenckiego inicjatorki akcji – Irenę Koźmińską i Elżbietę Olszewską. 
1 POPRZEDNIA 206207208209210211212  248
Poleć znajomemu