| | |
A | A | A
Wtorek, 17 maja 2016

Prezydent Duda spotkał się z prezydentem Mattarellą

We wtorek Para Prezydencka złożyła wiązankę kwiatów na grobie św. Jana Pawła II w Watykanie. Odbyło się też spotkanie Andrzeja Dudy z Prezydentem Republiki Włoskiej. Następnie Prezydent wygłosił wykład w Akademii Obrony NATO. 
Poniedziałek, 16 maja 2016

"Kryzys migracyjny powinien być rozwiązywany u źródła"

Para Prezydencka w poniedziałek rozpoczęła trzydniową wizytę we Włoszech. Zaplanowano spotkania z prezydentem i premierem Włoch. Prezydent weźmie też udział w uroczystościach na Monte Cassino w 72. rocznicę zwycięskiej bitwy o to wzgórze. 
Niedziela, 15 maja 2016

Życzenia Pary Prezydenckiej z okazji Dnia Rodzin 

-Jako Prezydent będę robił wszystko co w mojej mocy, by zapewnić polskim rodzinom godne życie i finansową stabilność. Ma temu służyć m.in. uruchomiony niedawno program 500 plus, a także mój projekt ustawy, obniżający wiek emerytalny. 
Piątek, 13 maja 2016

„Pałac Prezydencki wypełnia energia kobiet”

Społeczna aktywność kobiet wiejskich jest nie do przecenienia - mówiła w piątek Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda do członkiń Kół Gospodyń Wiejskich. Podkreśliła, że dzięki aktywności kobiet, polska tradycja jest powodem do dumy. 
Piątek, 13 maja 2016

Pierwsza Dama na II Europejskim Kongresie Języków Obcych

Agata Kornhauser-Duda uczestniczyła w II Europejskim Kongresie Języków Obcych PASE, który w tym roku w dniach: 13 – 15 maja br. odbywał się w Warszawie pod hasłem: Edukacja Językowa XXI wieku: Wiedza i Umiejętności. 
Czwartek, 12 maja 2016

Agata Kornhauser-Duda z wizytą w Kanadzie

Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda towarzyszyła Prezydentowi RP podczas wizyty w Kanadzie. 
1 POPRZEDNIA 206207208209210211212  244
Poleć znajomemu