| | |
A | A | A
Poniedziałek, 11 marca 2019

Pierwsza Dama z wizytą u pacjentów hospicyjnych

Małżonka Prezydenta odwiedziła pacjentów przebywających pod opieką Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej w siedzibie placówki, a następnie spotkała się z nastoletnim Bartkiem, jego rodzicami i bratem w ich mieszkaniu. 
Piątek, 8 marca 2019

Dzień Kobiet ze strażaczkami z OSP w Makowie Podhalańskim

Agata Kornhauser-Duda Dzień Kobiet spędziła ze strażaczkami z OSP Maków Dolny. - Gdy zawyje syrena nie ma dyskryminacji. Jedzie ten, kto pierwszy przybiegnie na wezwanie - mówiły. 
Środa, 6 marca 2019

Ośmiolatki w odwiedzinach u Pierwszej Damy

Małżonka Prezydenta spotkała się z uczniami warszawskiej szkoły podstawowej. Dzieci pytały Pierwszą Damę o to, czy ma zwierzęta, co je na śniadanie i czy Pan Prezydent grał kiedyś w Minecrafta. 
Wtorek, 5 marca 2019

O działalności ZHP na rzecz osób z niepełnosprawnościami

Spotkanie Pierwszej Damy z Anną Nowosad, Naczelnik Związku Harcerstwa Polskiego dotyczyło m.in. wsparcia osób niepełnosprawnych. 
Poniedziałek, 4 marca 2019

Agata Kornhauser-Duda w Bolesławcu i Mikoszowie

Małżonka Prezydenta spotkała się z pracownikami Zakładów Ceramicznych Bolesławiec, a następnie - w Mikoszowie - odwiedziła podopiecznych i pracowników Stowarzyszenia Świętego Celestyna. 
Piątek, 1 marca 2019

Małżonka Prezydenta: Nowoczesny patriotyzm to rozwijanie dobrze rozumianej samorządności

W Szkole Podstawowej im. Stulecia Odzyskania Niepodległości Polski w Minodze Pierwsza Dama obejrzała patriotyczny spektakl, opowiadała uczniom o własnych szkolnych doświadczeniach oraz o inspirujących ludziach, których poznała. 
1 POPRZEDNIA 1234567  193
Poleć znajomemu