| | |
A | A | A
Czwartek, 7 listopada 2019

Dziesięciolatkowie z wizytą u Pierwszej Damy

W Pałacu Prezydenckim miało miejsce spotkanie Pierwszej Damy z warszawskimi uczniami, którzy opowiedzieli o swoich zainteresowaniach, pochwalili się wiedzą historyczną i znajomością książek. 
Wtorek, 5 listopada 2019

Małżonka Ambasadora Kolumbii z wizytą w Pałacu Prezydenckim

Pierwsza Dama gościła w Pałacu Prezydenckim Ambasadorową Kolumbii, z którą rozmawiała o działalności charytatywnej współmałżonków szefów misji dyplomatycznych w Polsce. 
Niedziela, 3 listopada 2019

Życzenia dla Elżbiety Rogali z okazji 108. rocznicy urodzin

Z całego serca życzymy Pani wielu pogodnych chwil w otoczeniu kochanych, życzliwych osób – napisała Para Prezydencka w liście, który wraz z upominkiem trafił dziś do Elżbiety Rogali. Świętująca urodziny 108-latka jest jedną z najstarszych osób w Polsce. 
Środa, 30 października 2019

Pierwsza Dama o edukacji polonijnej w Holandii

W Hadze Agata Kornhauser-Duda spotkała się z polonijnymi nauczycielami, z którymi rozmawiała o holenderskim systemie oświaty, nauczaniu dzieci cudzoziemców w językach ojczystych i potrzebach oświaty polonijnej. 
Wtorek, 29 października 2019

75. rocznica wyzwolenia Bredy [PL/ENG]

Prezydent Andrzej Duda z Małżonką oraz Król Niderlandów Willem-Alexander oddali hołd gen. Stanisławowi Maczkowi i jego żołnierzom z okazji 75. rocznicy wyzwolenia Bredy przez 1. Dywizję Pancerną. 
Sobota, 26 października 2019

Lis Małżonki Prezydenta z okazji inauguracji Programu Pomocy Wybitnie Zdolnym

– Napawa mnie optymizmem i radością fakt, że tak wielu mądrych i utalentowanych młodych ludzi może bez przeszkód się rozwijać i kontynuować kształcenie na coraz wyższym poziomie – napisała Agata Kornhauser-Duda. 
1 POPRZEDNIA 1234567  228
Poleć znajomemu