| | |
A | A | A
Środa, 8 maja 2019

Finał IV edycji Konkursu „Lider Dostępności” 

Nowoczesne państwo to takie, które dostrzega potrzeby każdego człowieka i czyni wszystko, aby nie było wykluczenia – podkreślił Prezydent podczas Gali finałowej IV edycji Konkursu Architektoniczno-Urbanistycznego „Lider Dostępności”. 
Środa, 8 maja 2019

Agata Kornhauser-Duda z seniorami w Pałacu Prezydenckim

Mieszkańcy Domu Seniora z Jaworzna, których Pierwsza Dama odwiedziła podczas ubiegłorocznego Międzynarodowego Dnia Osób Starszych, złożyli wizytę w Pałacu Prezydenckim. 
Wtorek, 7 maja 2019

Podopieczni Fundacji L’Arche odwiedzili Pierwszą Damę

W lutym br. Pierwsza Dama złożyła wizytę w domu opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną prowadzonym przez Fundację L'Arche. We wtorek podopieczni placówki odwiedzili Agatę Kornhauser-Dudę w Pałacu Prezydenckim. 
Sobota, 4 maja 2019

„Wiwat Moniuszko!” na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego

Zaczynamy w samo południe – na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego już w tę niedzielę odbędzie się otwarty koncert „Wiwat Moniuszko!”. To pierwsza edycja nowej akcji Pary Prezydenckiej – Narodowe Granie. 
Piątek, 3 maja 2019

Obchody Święta Narodowego 3 Maja [PL/ENG] 

Konstytucja 3 Maja to akt niezwykły. Świadectwo wielkiej mądrości, przenikliwości i wielkiego patriotyzmu – mówił Prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości na pl. Zamkowym w Warszawie. 
Czwartek, 2 maja 2019

Dzień Flagi RP oraz Dzień Polonii i Polaków za Granicą [PL/ENG] 

2 maja obchodzony jest Dzień Flagi RP oraz Dzień Polonii i Polaków za Granicą. Przed południem, z udziałem Pary Prezydenckiej, odbyło się uroczyste podniesienie Flagi Państwowej RP na Wieży Zegarowej Zamku Królewskiego. 
1 POPRZEDNIA 1234567  202
Poleć znajomemu