| | |
A | A | A
Wtorek, 26 listopada 2019

Wystąpienie Pary Prezydenckiej podczas inauguracji 23. Świątecznej Zbiórki Żywności 

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest. Nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi – przypomniała słowa św. Jana Pawła II Pierwsza Dama, razem z Prezydentem zachęcając do wsparcia Banków Żywności. 
Poniedziałek, 25 listopada 2019

Wizyta duńskiej Pary Książęcej w Polsce 

Prezydent Andrzej Duda z Małżonką przyjęli duńską Parę Książęcą – następcę tronu Danii Księcia Fryderyka oraz Księżną Marię Elżbietę. Wizyta jest elementem obchodów 100-lecia ponownego nawiązania stosunków dyplomatycznych między naszymi krajami. 
Sobota, 23 listopada 2019

Pierwsza Dama dołączyła do obchodów 44. Combra Babskiego w Bełchatowie

Pierwsza Dama uczestniczyła w 44. Combrze Babskim w Bełchatowie. – My, kobiety chcemy i lubimy być razem. Potrafimy się wspierać i dzielić doświadczeniem, potrafimy również wspaniale się razem bawić – mówiła. 
Piątek, 22 listopada 2019

List do uczestników konferencji Biblioteki Głównej Uniwersytetu Papieskiego w Krakowie

Jan Paweł II uczył nas otwartości na ludzi i szacunku do drugiego człowieka. Mieściła się w tej nauce miłość do bliźniego i gotowość, by pomagać mu w potrzebie - napisała Agata Kornhauser-Duda. 
Piątek, 22 listopada 2019

WILNO: Pożegnanie uczestników powstania styczniowego [PL/ENG]

Para Prezydencka wzięła udział w uroczystościach pogrzebowych uczestników i przywódców powstania styczniowego, których szczątki odnaleziono w ostatnich latach podczas prac archeologicznych na wileńskiej Górze Zamkowej. 
Czwartek, 21 listopada 2019

Wystawa o Radziwiłłach w Wilnie

Agata Kornhauser-Duda, na zaproszenie Pierwszej Damy Litwy, obejrzała wystawę „Radziwiłłowie. Historia i dziedzictwo książąt”. Jest to największa dotąd w historii polskiego i litewskiego muzealnictwa ekspozycja, poświęcona temu litewskiemu rodowi. 
1 POPRZEDNIA 1234567  234
Poleć znajomemu