| | |
A | A | A
Środa, 5 czerwca 2019

Pierwsza Dama z wizytą we Lwowie

Agata Kornhauser-Duda rozpoczęła wizytę na Ukrainie. W środę gościła w Konsulacie RP we Lwowie, gdzie rozmawiała z przedstawicielami Fundacji „Dajmy Nadzieję” oraz z polskimi przedsiębiorcami wspierającymi akcję „Pomoc Polakom na Wschodzie”. 
Środa, 5 czerwca 2019

List Małżonki Prezydenta z okazji 20-lecia „Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci – Łupkowa”

Państwa Hospicjum jest miejscem, gdzie opiekunowie niosą ulgę w bólu i pielęgnują cierpiących, stwarzają im rodzinną atmosferę, wypełniając jednocześnie humanitarną misję. Dzieje się to za sprawą wielu ludzi dobrej woli – napisała Pierwsza Dama. 
Wtorek, 4 czerwca 2019

Wizyta Pierwszej Damy w Kielcach

Małżonka Prezydenta odwiedziła Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kielcach. Wspólnie z młodzieżą wzięła udział w warsztatach plastycznych, obejrzała też występ artystyczny oraz spotkała się z pracownikami placówki i z rodzicami wychowanków. 
Poniedziałek, 3 czerwca 2019

„Bezpieczne Wakacje z Parą Prezydencką” 

Tuż przed letnim wypoczynkiem niemal 400 dzieci odwiedziło ogrody Rezydencji Belweder, by wspólnie z Parą Prezydencką wziąć udział w akcji „Bezpieczne wakacje”. Andrzej Duda uhonorował także Małych Wielkich Bohaterów. 
Poniedziałek, 3 czerwca 2019

„Bezpieczne Wakacje z Parą Prezydencką”. Wystąpienie Prezydenta i Pierwszej Damy 

Te odznaczenia zazwyczaj odbierają dorośli; policjanci, strażacy, żołnierze. Dzisiaj dostają je Julka, Dawid, Michał i Maciek za to, że umieli zachować się w sposób wyjątkowy i uratować innych – mówił Prezydent przed uhonorowaniem Młodych Bohaterów. 
Niedziela, 2 czerwca 2019

Jubileuszowy koncert „Wsłuchiwać się w Papieża” na placu Piłsudskiego

Para Prezydencka wysłuchała koncertu upamiętniającego 40. rocznicę pierwszej pielgrzymki Ojca Świętego Jana Pawła II do Polski oraz 30. rocznicę wyborów z 4 czerwca 1989 r. 
1 POPRZEDNIA 1234567  208
Poleć znajomemu