| | |
A | A | A
Sobota, 28 września 2019

List Pierwszej Damy do uczestników Europejskiego Maratonu Artystycznego

– Jako pedagog doceniam każdą inicjatywę, która służy rozwojowi osobistemu i podnoszeniu kompetencji zawodowych nauczycieli – napisała Pierwsza Dama. 
Sobota, 28 września 2019

List Małżonki Prezydenta z okazji jubileuszu Szkoły Polskiej na Węgrzech

– Wysoko cenię to, że dbają Państwo, by młodzi ludzie utrzymywali kontakty z rówieśnikami w kraju przodków, przyczyniając się tym samym do pogłębiania przyjaźni między Polską i Węgrami – napisała Małżonka Prezydenta. 
Sobota, 28 września 2019

Wizyta Pary Prezydenckiej w Belgii

Prezydent Andrzej Duda i Premier Belgii Charles Michel rozmawiali w Brukseli na temat „wielkiej agendy strategicznej przyszłej polityki europejskiej”, a także o relacjach między UE a NATO. Para Prezydencka spotkała się też z Polonią. 
Sobota, 28 września 2019

Bruksela. Spotkanie Pary Prezydenckiej z Polonią 

Prezydent Andrzej Duda z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą spotkali się w Brukseli z przedstawicielami Polonii. Prezydent wręczył odznaczenia oraz flagi państwowe. 
Sobota, 28 września 2019

Pierwsza Dama: Dziękuję, że wyrażają Państwo troskę o przyszłe pokolenia Polaków

Podczas wizyty Pary Prezydenckiej w Królestwie Belgii Agata Kornhauser-Duda odwiedziła Szkołę Polską przy Ambasadzie RP w Brukseli. 
Czwartek, 26 września 2019

List Pierwszej Damy z okazji Gali Lodołamacze 2019

– Wiem, że nadal jest wiele do zrobienia, by podnieść w Polsce poziom zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami. Tym bardziej Państwa postawa zasługuje na szczególne uznanie – napisała Małżonka Prezydenta. 
1 POPRZEDNIA 1234567  223
Poleć znajomemu