| | |
A | A | A
Czwartek, 28 marca 2019

„Dar Młodzieży” w porcie w Gdyni - finał Rejsu Niepodległości

W maju zeszłego roku załoga „Daru Młodzieży” wyruszyła z Gdyni na oceany świata w Rejs Niepodległości, by uczcić stulecie odrodzonej Niepodległej. Dziś żaglowiec zawinął do macierzystego portu. W uroczystości kończącej Rejs wziął udział minister Kolarski. 
Środa, 27 marca 2019

„Dyktujemy światu, jak powinna być produkowana żywność”

W Nowej Wsi Szlacheckiej Para Prezydencka odwiedziła wielokrotnie nagradzany Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Płatek”, który wkrótce przeniesie się do nowoczesnej siedziby. - My dziś dyktujemy światu, jak powinna być produkowana żywność - mówił Prezydent. 
Wtorek, 26 marca 2019

Finał III edycji „Akcji Pomocy Polakom na Wschodzie” 

Już po raz trzeci pod patronatem Pary Prezydenckiej odbyła się „Akcja Pomocy Polakom na Wschodzie”. W 2018 roku Kancelaria Prezydenta RP zorganizowała 6 wyjazdów z darami dla Rodaków mieszkających na Ukrainie, Białorusi, w Mołdawii i Kazachstanie. 
Wtorek, 26 marca 2019

Para Prezydencka na podsumowaniu III edycji „Akcji Pomocy Polakom na Wschodzie” 

48 miejscowości na Ukrainie, Litwie, Białorusi, w Mołdawii, Rumunii i Kazachstanie, spotkania z ponad 10 tys. mieszkających tam Rodaków - dziś Para Prezydencka podsumowała III edycję Akcji Pomocy Polakom na Wschodzie, która odbywa się pod jej patronatem. 
Poniedziałek, 25 marca 2019

Wysokie odznaczenia dla Polaków ratujących Żydów w czasie wojny [PL/ENG] 

Za bohaterską postawę i niezwykłą odwagę wykazaną w ratowaniu życia Żydom podczas II wojny światowej Prezydent Andrzej Duda uhonorował kilkudziesięciu Polaków Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski. 
Sobota, 23 marca 2019

Obchody Dnia Przyjaźni Polsko-Węgierskiej [PL/ENG] 

Pary Prezydenckie Polski i Węgier spotkały się w Kielcach z okazji Dnia Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. Przywódcy obu państw rozmawiali m.in. o współpracy w ramach Grupy Wyszehradzkiej i Trójmorza dotyczącej infrastruktury energetycznej i drogowej. 
1 POPRZEDNIA 1234567  197
Poleć znajomemu