| | |
A | A | A
Piątek, 26 kwietnia 2019

Wystąpienie Pary Prezydenckiej w Rytlu 

– Lasy chronią klimat. To drzewa pochłaniają i magazynują w sobie i w ziemi dwutlenek węgla. Lasy są nam bardzo potrzebne – mówił Prezydent Andrzej Duda podczas inauguracji ogólnopolskiej akcji sadzenia drzew „sadziMy”. 
Piątek, 26 kwietnia 2019

Para Prezydencka zainaugurowała akcję „sadziMy”

W nadleśnictwie Rytel, przez które w sierpniu 2017 r. przeszedł huragan niszcząc setki hektarów lasu, Para Prezydencka zainaugurowała ogólnopolską akcję #sadziMy. – Lasy chronią klimat – podkreślił Prezydent Andrzej Duda. 
Czwartek, 25 kwietnia 2019

SadziMY las 

Prezydent Andrzej Duda z Pierwszą Damą zainaugurują w piątek ogólnopolską akcję #sadziMy. Każdy może do niej dołączyć. W nadleśnictwach całej Polski będzie czekało do odbioru ponad 100 000 sadzonek! 
Czwartek, 25 kwietnia 2019

Małżonka Prezydenta: Musimy wspólnie budować wizerunek Polaków w krajach ich zamieszkania

Agata Kornhauser-Duda przyjęła w Pałacu Prezydenckim uczestników XX Pielgrzymki do Ojczyzny „Wielkanoc w Polsce”. Polacy z Białorusi, Kazachstanu, Ukrainy, Rosji, Kirgistanu, Mołdawii i Brazylii goszczący w kraju swoich przodków nie kryli wzruszenia. 
Czwartek, 25 kwietnia 2019

Polsko-Węgierskie spotkanie młodzieży w Pałacu Prezydenckim

Młodzież z Polski i Węgier uczestnicząca w wymianie uczniowskiej odwiedziła Pałac Prezydencki. Podczas spotkania z Pierwszą Damą mówiono o budowaniu relacji między oboma narodami, doświadczeniach nabytych w trakcie wymiany i towarzyszących im emocjach. 
Czwartek, 25 kwietnia 2019

Spotkanie Małżonki Prezydenta z młodymi przyjaciółmi pszczół

Pierwsza Dama zaprosiła do Pałacu Prezydenckiego laureatów III Ogólnopolskiego Konkursu „Bliżej pszczół”. 
1 POPRZEDNIA 2345678  202
Poleć znajomemu