| | |
A | A | A
Piątek, 6 września 2019

Spotkanie Pierwszej Damy z twórcami komiksu na Narodowe Czytanie 2019

Nowele będące lekturą tegorocznego Narodowego Czytania zyskały komiksową oprawę, która wzbogaci scenografię podczas realizacji wydarzenia w Ogrodzie Saskim w Warszawie. Pierwsza Dama spotkała się w Pałacu Prezydenckim z twórcami rysunkowych interpretacji. 
Czwartek, 5 września 2019

List Pierwszej Damy do uczestników zjazdu Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego

- Pediatria to wyjątkowa dziedzina w medycynie, bo to właśnie od jakości i poziomu leczenia najmłodszych zależy przyszły stan zdrowia dorosłych - napisała Pierwsza Dama. 
Czwartek, 5 września 2019

List Pierwszej Damy z okazji Przeglądu Twórczości Artystycznej Niepełnosprawnych

- Artysta niepełnosprawny powinien być postrzegany przez pryzmat swoich możliwości, a nie ograniczeń - napisała Małżonka Prezydenta. 
Czwartek, 5 września 2019

Pierwsza Dama o książkach i czytelnictwie z podopiecznymi ośrodka dla niewidomych

W Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach Pierwsza Dama zachęcała do wspólnego odkrywania polskich nowel, które stanowią lekturę tegorocznego Narodowego Czytania. 
Wtorek, 3 września 2019

Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Pałacu Prezydenckim

Pierwsza Dama była gospodynią spotkania z osobami z niepełnosprawnością intelektualną, które przed Świętami Wielkanocnymi poznała w siedzibie warszawskiego Środowiskowego Domu Samopomocy. 
Poniedziałek, 2 września 2019

Życzenia Pary Prezydenckiej z okazji nowego roku szkolnego

Jeśli chcemy Polski silnej, nowoczesnej, innowacyjnej, sprawnie zorganizowanej, zasobnej – pamiętajmy, że nie osiągniemy tego bez dobrej edukacji – napisali Prezydent z Małżonką, życząc uczniom sukcesów, rozwijania pasji i zainteresowań. 
1 POPRZEDNIA 2345678  218
Poleć znajomemu