| | |
A | A | A
Środa, 6 marca 2019

Ośmiolatki w odwiedzinach u Pierwszej Damy

Małżonka Prezydenta spotkała się z uczniami warszawskiej szkoły podstawowej. Dzieci pytały Pierwszą Damę o to, czy ma zwierzęta, co je na śniadanie i czy Pan Prezydent grał kiedyś w Minecrafta. 
Wtorek, 5 marca 2019

O działalności ZHP na rzecz osób z niepełnosprawnościami

Spotkanie Pierwszej Damy z Anną Nowosad, Naczelnik Związku Harcerstwa Polskiego dotyczyło m.in. wsparcia osób niepełnosprawnych. 
Poniedziałek, 4 marca 2019

Agata Kornhauser-Duda w Bolesławcu i Mikoszowie

Małżonka Prezydenta spotkała się z pracownikami Zakładów Ceramicznych Bolesławiec, a następnie - w Mikoszowie - odwiedziła podopiecznych i pracowników Stowarzyszenia Świętego Celestyna. 
Piątek, 1 marca 2019

Małżonka Prezydenta: Nowoczesny patriotyzm to rozwijanie dobrze rozumianej samorządności

W Szkole Podstawowej im. Stulecia Odzyskania Niepodległości Polski w Minodze Pierwsza Dama obejrzała patriotyczny spektakl, opowiadała uczniom o własnych szkolnych doświadczeniach oraz o inspirujących ludziach, których poznała. 
Czwartek, 28 lutego 2019

Zwiedzanie siedziby głowy państwa z Pierwszą Damą

Zwiedzający Pałac Prezydencki warszawscy uczniowie rozmawiali z Małżonką Prezydenta o jej aktywnościach, kulisach wizyt zagranicznych gości, własnych szkolnych sukcesach i książkach. Z okazji tłustego czwartku Pierwsza Dama zaprosiła młodzież na pączki. 
Wtorek, 26 lutego 2019

Agata Kornhauser-Duda z wizytą w domu opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną

Małżonka Prezydenta odwiedziła dom dla osób z niepełnosprawnością intelektualną prowadzony przez Fundację L'Arche. Rozmawiała z jego mieszkańcami o ich codzienności i wyjątkowych relacjach z opiekunami. 
1 POPRZEDNIA 45678910  197
Poleć znajomemu