| | |
A | A | A
Piątek, 27 marca 2020

Małżonka Prezydenta czyta opowiadania Gabrieli Zapolskiej w ramach akcji „Zostań w domu”

W ramach akcji #zostanwdomu Pierwsza Dama czyta opowiadania Gabrieli Zapolskiej z cyklu "Menażeria Ludzka". Zachęcamy do słuchania i odwiedzania kont @WPalacuPrezydenckim na Facebooku i Twitterze, gdzie pojawiają się linki do nagrań. 
Czwartek, 19 marca 2020

Pierwsza Dama czyta dzieciom w ramach akcji „Zostań w domu”

Małżonka Prezydenta w ramach akcji #zostanwdomu czyta dzieciom
W ramach akcji #zostanwdomu Małżonka Prezydenta czyta dzieciom. Nowe historie będą trafiały na konto @WPalacuPrezydenckim na Facebooku i Twitterze. Zachęcamy wszystkich młodych czytelników do słuchania. 
Środa, 18 marca 2020

Agata Kornhauser-Duda wspiera „Akcję E-dukację” 

Pierwsza Dama: Ruszyła #AkcjaEdukacja, czyli szkoła online. Serdecznie zapraszam wszystkich i bardzo zachęcam, by skorzystać z tej formy edukacji. My rodzice i nauczyciele zróbmy wszystko, by nasze dzieci i uczniowie jak najlepiej wykorzystali ten czas. 
Wtorek, 10 marca 2020

Dzieci i młodzież z wizytą u Pierwszej Damy

Pierwsza Dama wita uczniów z Sichowa Dużego, którzy przyjechali do Pałacu Prezydenckiego
Do Agaty Kornhauser-Dudy przyjechali uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Sichowie Dużym, których Pierwsza Dama poznała podczas Dni Profilaktyki organizowanych przez placówkę. 
Piątek, 6 marca 2020

Dzień Kobiet w Komendzie Głównej Policji

Pierwsza Dama na uroczystości z okazji Dnia Kobiet w Komendzie Głównej Policji
Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet Małżonka Prezydenta spotkała się z funkcjonariuszkami i pracowniczkami Komendy Głównej Policji. – Podziwiam Panie za poświęcenie Ojczyźnie, za dbanie o bezpieczeństwo nas, obywateli – mówiła. 
Piątek, 6 marca 2020

Wychowankowie warszawskiego Zespołu Szkół Specjalnych odwiedzili Pałac Prezydencki

Zaproszeni przez Agatę Kornhauser-Dudę wychowankowie Zespołu Szkół Specjalnych nr 85 w Warszawie wraz z opiekunami odwiedzili Pałac Prezydencki. 
Czwartek, 5 marca 2020

Małżonka Prezydenta z wizytą w Kielcach

Pierwsza Dama odwiedziła przedszkole i Specjalny Ośrodek Wychowawczy w Kielcach prowadzone przez Zgromadzenie Sióstr św. Dominika. 
Środa, 4 marca 2020

Małżonka Prezydenta zainaugurowała X Ogólnopolskie Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych

W stolicy polskich Tatr odbyło się największe wydarzenie 2020 roku w Olimpiadach Specjalnych w Polsce: X Ogólnopolskie Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych, Zakopane - Bydgoszcz 2020. Zainaugurowała je Agata Kornhauser-Duda. 
1234567  87
Poleć znajomemu