| | |
A | A | A
Wtorek, 7 czerwca 2016

Laureaci konkursu „Uczę się bezpiecznie żyć” z wizytą u Pierwszej Damy

  |   Spotkanie z laureatami konkursu dla dzieci i młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć” (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Spotkanie z laureatami konkursu dla dzieci i młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć” (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Spotkanie z laureatami konkursu dla dzieci i młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć” (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Spotkanie z laureatami konkursu dla dzieci i młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć” (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Spotkanie z laureatami konkursu dla dzieci i młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć” (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Spotkanie z laureatami konkursu dla dzieci i młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć” (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Spotkanie z laureatami konkursu dla dzieci i młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć” (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Spotkanie z laureatami konkursu dla dzieci i młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć” (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Spotkanie z laureatami konkursu dla dzieci i młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć” (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Spotkanie z laureatami konkursu dla dzieci i młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć” (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP)

Agata Kornhauser-Duda spotkała się w Belwederze z Laureatami konkursu dla dzieci i młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć” organizowanego przez Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Nysa. Pierwsza Dama pogratulowała zwycięzcom wyłonionym w trzech etapach konkursu w kategoriach: przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja.

 

Celem konkursu „Uczę się bezpiecznie żyć” jest popularyzacja wśród dzieci, młodzieży i nauczycieli tematyki pierwszej pomocy i edukacji dla bezpieczeństwa, a także poprawa bezpieczeństwa wśród dzieci i młodzieży poprzez upowszechnienie i pogłębianie wiedzy o bezpieczeństwie oraz przez doskonalenie umiejętności pierwszej pomocy i właściwych zachowań wobec zagrożeń. Tegoroczna 12. edycja konkursu odbyła się pod honorowym patronatem Pierwszej Damy.

Poleć znajomemu