przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 7 czerwca 2016

Pierwsza Dama podczas finału XV Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom

  |   Wizyta Pierwszej Damy w przedszkolu w Rembertowie (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Wizyta Pierwszej Damy w przedszkolu w Rembertowie (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Wizyta Pierwszej Damy w przedszkolu w Rembertowie (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Wizyta Pierwszej Damy w przedszkolu w Rembertowie (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Wizyta Pierwszej Damy w przedszkolu w Rembertowie (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Wizyta Pierwszej Damy w przedszkolu w Rembertowie (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Wizyta Pierwszej Damy w przedszkolu w Rembertowie (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Wizyta Pierwszej Damy w przedszkolu w Rembertowie (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP)

Agata Kornhauser-Duda odwiedziła maluchy w Przedszkolu nr 376 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie. Dzieci powitały Pierwszą Damę śpiewem i tańcami oraz zachęciły do grania na tamburynie.

Zobacz także: Spotkanie w ramach XV Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom

Pani Prezydentowa zawitała do warszawskiego przedszkola, by wziąć udział w finale XV Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. Najmłodsi wysłuchali wierszy Juliana Tuwima, które czytała im Pierwsza Dama a starsze dzieci poznały kolejną część książki „Maleńkie Królestwo Królewny Aurelki”.

 

Pani Prezydentowa zachęcała przedszkolaki, by razem z rodzicami jak najczęściej sięgali po książki. Wspólnie z Pierwszą Damą maluchy chętnie recytowały znane wiersze i rymowanki. Na zakończenie wizyty w przedszkolu Agata Kornhauser-Duda spotkała się z nauczycielami oraz zobaczyła gabinet logopedyczny i salę integracji sensorycznej.

 

Zobacz także: Pierwsza Dama uczestniczyła w Maratonie Czytania Przedszkole nr 376 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie jest placówką z dziesięcioma oddziałami, do której uczęszcza 232 dzieci w wieku od 3-6 lat, w tym maluchy z niepełnosprawnością.

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.