| | |
A | A | A
Środa, 15 czerwca 2016

Wychowankowie z Ośrodka w Cholewiance spotkali się z Parą Prezydencką

  |   Wychowankowie z Ośrodka w Cholewiance w Pałacu Prezydenckim (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Wychowankowie z Ośrodka w Cholewiance w Pałacu Prezydenckim (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Wychowankowie z Ośrodka w Cholewiance w Pałacu Prezydenckim (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Wychowankowie z Ośrodka w Cholewiance w Pałacu Prezydenckim (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Wychowankowie z Ośrodka w Cholewiance w Pałacu Prezydenckim (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Wychowankowie z Ośrodka w Cholewiance w Pałacu Prezydenckim (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP)

W środę do Pałacu Prezydenckiego przyjechali wychowankowie i wychowawcy z Młodzieżowego Ośrodka Terapii i Readaptacji „Powrót z U” w Cholewiance koło Kazimierza Dolnego. Młodzież, którą w kwietniu odwiedziła Pierwsza Dama, tym razem spotkała się z Parą Prezydencką w Warszawie. Goście mieli okazję porozmawiać chwilę z Prezydentem Andrzejem Dudą, następnie Pierwsza Dama zaprosiła ich do Ogrodów i pokazała oranżerię znajdująca się w pobliżu Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Zobacz także: Pierwsza Dama odwiedziła Młodzieżowy Ośrodek Terapii i Readaptacji „Powrót z U”

 

Spotkanie było okazją do rozmowy o wydarzeniach w Pałacu Prezydenckim, w których udział bierze Para Prezydencka. Małżonka Prezydenta RP opowiedziała młodzieży o tym, jak przebiegają wizyty zagranicznych gości i gdzie w najbliższym odbędzie się oficjalna wizyta Pary Prezydenckiej.

 

Pierwsza Dama pytała uczniów, jak zapowiadają się wyniki na ich świadectwach, i jak  planują spędzić wakacje. Jak się okazało, w Cholewiance nie zabraknie biało-czerwonych pasków, a swoje plany na wakacje uczniowie przekazali Pierwszej Damie w tajemnicy.

Poleć znajomemu