Narzędzia dostępności

Dodatkowe narzędzia

Środa, 26 października 2016

"Złota szkoła" u Pierwszej Damy

  |   W Rankingu Liceów „Perspektyw” PLO nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi otrzymało tytuł „Złotej Szkoły 2016”. (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) W Rankingu Liceów „Perspektyw” PLO nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi otrzymało tytuł „Złotej Szkoły 2016”. (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) W Rankingu Liceów „Perspektyw” PLO nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi otrzymało tytuł „Złotej Szkoły 2016”. (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) W Rankingu Liceów „Perspektyw” PLO nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi otrzymało tytuł „Złotej Szkoły 2016”. (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) W Rankingu Liceów „Perspektyw” PLO nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi otrzymało tytuł „Złotej Szkoły 2016”. (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP)

Agata Kornhauser-Duda przyjęła w środę licealistów i ich nauczycieli z Opola. Uczniowie klas pierwszych i drugich Publicznego LO nr II o profilu społeczno-prawnym zwiedzili Pałac Prezydencki oraz opowiedzieli Pani Prezydentowej o swojej szkole.

 

Dla młodzieży spotkanie to było także okazją do rozmowy o roli Pierwszej Damy i zadaniach, które realizuje pełniąc tę funkcję.

 

Publiczne LO Nr II w Opolu należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr II w Opolu. Patronką szkoły jest znana poetka i pisarka Maria Konopnicka. W Rankingu Liceów „Perspektyw” PLO nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi otrzymało tytuł „Złotej Szkoły 2016”.

 

Poleć znajomemu