Narzędzia dostępności

Dodatkowe narzędzia

Wtorek, 10 stycznia 2017

Przewodnicy i wolontariusze Muzeum Powstania Warszawskiego z wizytą w Pałacu Prezydenckim

  |   Pierwsza Dama złożyła gościom życzenia noworoczne oraz podziękowała za pracę, ich zaangażowanie i wkład w propagowanie polskiej historii. (fot. Grzegorz Jakubowski/KPRP) Pierwsza Dama złożyła gościom życzenia noworoczne oraz podziękowała za pracę, ich zaangażowanie i wkład w propagowanie polskiej historii. (fot. Grzegorz Jakubowski/KPRP) Pierwsza Dama złożyła gościom życzenia noworoczne oraz podziękowała za pracę, ich zaangażowanie i wkład w propagowanie polskiej historii. (fot. Grzegorz Jakubowski/KPRP) Pierwsza Dama złożyła gościom życzenia noworoczne oraz podziękowała za pracę, ich zaangażowanie i wkład w propagowanie polskiej historii. (fot. Grzegorz Jakubowski/KPRP) Pierwsza Dama złożyła gościom życzenia noworoczne oraz podziękowała za pracę, ich zaangażowanie i wkład w propagowanie polskiej historii. (fot. Grzegorz Jakubowski/KPRP)

Agata Kornhauser-Duda spotkała się z przewodnikami i wolontariuszami Muzeum Powstania Warszawskiego, którzy we wtorek zwiedzali Pałac Prezydencki. Pierwsza Dama złożyła gościom życzenia noworoczne oraz podziękowała za pracę, ich zaangażowanie i wkład w propagowanie polskiej historii.

 

Wolontariat w MPW ma charakter międzypokoleniowy. W grupie reprezentującej wolontariuszy była zarówno młodzież szkolna jak i najstarsza stażem Michalina Żebrowska, która angażowała się również w powstawanie warszawskiego muzeum.

 

Zobacz także: Nominacje do Nagrody Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej „Dla Dobra Wspólnego” Zespół Wolontariuszy Muzeum Powstania Warszawskiego był nominowany do Nagrody Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej „Dla Dobra Wspólnego” w 2016 roku.

Poleć znajomemu