Narzędzia dostępności

Dodatkowe narzędzia

Czwartek, 9 lutego 2017

Rozśpiewana wizyta w Pałacu Prezydenckim

  |   Piątoklasiści z Bemowa po zwiedzeniu Pałacu Prezydenckiego spotkali się z Pierwszą Damą w Sali Obrazowej. Piątoklasiści z Bemowa po zwiedzeniu Pałacu Prezydenckiego spotkali się z Pierwszą Damą w Sali Obrazowej. Piątoklasiści z Bemowa po zwiedzeniu Pałacu Prezydenckiego spotkali się z Pierwszą Damą w Sali Obrazowej. Piątoklasiści z Bemowa po zwiedzeniu Pałacu Prezydenckiego spotkali się z Pierwszą Damą w Sali Obrazowej. Piątoklasiści z Bemowa po zwiedzeniu Pałacu Prezydenckiego spotkali się z Pierwszą Damą w Sali Obrazowej. Piątoklasiści z Bemowa po zwiedzeniu Pałacu Prezydenckiego spotkali się z Pierwszą Damą w Sali Obrazowej. Piątoklasiści z Bemowa po zwiedzeniu Pałacu Prezydenckiego spotkali się z Pierwszą Damą w Sali Obrazowej. Piątoklasiści z Bemowa po zwiedzeniu Pałacu Prezydenckiego spotkali się z Pierwszą Damą w Sali Obrazowej. Piątoklasiści z Bemowa po zwiedzeniu Pałacu Prezydenckiego spotkali się z Pierwszą Damą w Sali Obrazowej. Piątoklasiści z Bemowa po zwiedzeniu Pałacu Prezydenckiego spotkali się z Pierwszą Damą w Sali Obrazowej. Piątoklasiści z Bemowa po zwiedzeniu Pałacu Prezydenckiego spotkali się z Pierwszą Damą w Sali Obrazowej.
Uczniowie klasy V ze Szkoły Podstawowej z oddziałami integracyjnymi nr 341 im. Twórców Literatury Dziecięcej w Warszawie zwiedzili w czwartek Pałac Prezydencki i spotkali się w Sali Obrazowej z Panią Prezydentową.
 
Priorytetem szkoły jest promowanie edukacji kulturalnej i wychowania przez sztukę, a młodzi ludzie od najmłodszych lat objęci są edukacją teatralną i muzyczną. Klasa była laureatem II Festiwalu Piosenki Patriotycznej „Zapytaj o Polskę”. Poproszeni przez Pierwszą Damę zaśpiewali dla niej kilka piosenek. Uczniowie są również zaangażowani w aktywności sportowe i osiągają wysokie wyniki w zawodach, czym się pochwalili. Ciekawiło ich, jakie wrażenie zrobiła na Pani Prezydentowej siedziba głowy państwa podczas jej pierwszej wizyty oraz jak się jej mieszka w Pałacu.
Na zakończenie wizyty piątoklasiści wręczyli Pani Prezydentowej własnoręcznie wykonany bukiet biało-czerwonych kwiatów i szkic Pałacu Prezydenckiego.

 

Poleć znajomemu