Narzędzia dostępności

Dodatkowe narzędzia

Poniedziałek, 13 marca 2017

Agata Kornhauser-Duda zachęca do czytania

  |   Pierwsza Dama spotkała się z każdą z grup przedszkolnych w ich salach zajęciowych. Pierwsza Dama spotkała się z każdą z grup przedszkolnych w ich salach zajęciowych. Pierwsza Dama spotkała się z każdą z grup przedszkolnych w ich salach zajęciowych. Pierwsza Dama spotkała się z każdą z grup przedszkolnych w ich salach zajęciowych. Pierwsza Dama spotkała się z każdą z grup przedszkolnych w ich salach zajęciowych. Pierwsza Dama spotkała się z każdą z grup przedszkolnych w ich salach zajęciowych. Pierwsza Dama spotkała się z każdą z grup przedszkolnych w ich salach zajęciowych. Pierwsza Dama spotkała się z każdą z grup przedszkolnych w ich salach zajęciowych. Pierwsza Dama spotkała się z każdą z grup przedszkolnych w ich salach zajęciowych. Pierwsza Dama spotkała się z każdą z grup przedszkolnych w ich salach zajęciowych. Pierwsza Dama spotkała się z każdą z grup przedszkolnych w ich salach zajęciowych. Pierwsza Dama spotkała się z każdą z grup przedszkolnych w ich salach zajęciowych. Pierwsza Dama spotkała się z każdą z grup przedszkolnych w ich salach zajęciowych. Pierwsza Dama spotkała się z każdą z grup przedszkolnych w ich salach zajęciowych. Pierwsza Dama spotkała się z każdą z grup przedszkolnych w ich salach zajęciowych. Pierwsza Dama spotkała się z każdą z grup przedszkolnych w ich salach zajęciowych. Pierwsza Dama spotkała się z każdą z grup przedszkolnych w ich salach zajęciowych. Pierwsza Dama spotkała się z każdą z grup przedszkolnych w ich salach zajęciowych. Pierwsza Dama spotkała się z każdą z grup przedszkolnych w ich salach zajęciowych. Pierwsza Dama spotkała się z każdą z grup przedszkolnych w ich salach zajęciowych. Pierwsza Dama spotkała się z każdą z grup przedszkolnych w ich salach zajęciowych. Po zwiedzeniu placówki Pani Prezydentowa przeczytała przedszkolakom fragment książki. Po zwiedzeniu placówki Pani Prezydentowa przeczytała przedszkolakom fragment książki. Po zwiedzeniu placówki Pani Prezydentowa przeczytała przedszkolakom fragment książki. Po zwiedzeniu placówki Pani Prezydentowa przeczytała przedszkolakom fragment książki. Po zwiedzeniu placówki Pani Prezydentowa przeczytała przedszkolakom fragment książki. Po zwiedzeniu placówki Pani Prezydentowa przeczytała przedszkolakom fragment książki. Po zwiedzeniu placówki Pani Prezydentowa przeczytała przedszkolakom fragment książki.

Pierwsza Dama odwiedziła w poniedziałek Samorządowe Przedszkole 175 w Krakowie. Spotkała się z każdą z grup w ich salach zajęciowych. Młodsze dzieci przygotowały z okazji przybycia specjalnego gościa krótki występ, a starsze rozmawiały o zbliżającym się nowym wyzwaniu jakim będzie dla nich pójście do szkoły.

 

Po zwiedzeniu placówki Pani Prezydentowa przeczytała przedszkolakom fragment książki o przygodach bajkowego żółwia Franklina. W przytoczonej historii bohater zgubił się w lesie, co było okazją do dyskusji na temat ostrożności. Przedszkolakom przypomniane zostały zasady bezpiecznego poruszania się na drodze.

Zobacz także: Lekcja Bezpieczeństwa z Pierwszą Damą

Agata Korhauser-Duda pytała również dzieci o ich ulubione czytanki i zachęcała do poznawania nowych historii.

Poleć znajomemu