Narzędzia dostępności

Dodatkowe narzędzia

Środa, 15 marca 2017

Pierwsza Dama wzięła udział w projekcie „Elita czyta”

  |   Najmłodsi wysłuchali legendy o Warszawskiej Syrence i opowiedzieli sami legendę o Smoku Wawelskim. Najmłodsi wysłuchali legendy o Warszawskiej Syrence i opowiedzieli sami legendę o Smoku Wawelskim. Najmłodsi wysłuchali legendy o Warszawskiej Syrence i opowiedzieli sami legendę o Smoku Wawelskim. Najmłodsi wysłuchali legendy o Warszawskiej Syrence i opowiedzieli sami legendę o Smoku Wawelskim. Najmłodsi wysłuchali legendy o Warszawskiej Syrence i opowiedzieli sami legendę o Smoku Wawelskim. Najmłodsi wysłuchali legendy o Warszawskiej Syrence i opowiedzieli sami legendę o Smoku Wawelskim. Agata Kornhauser-Duda odwiedziła w środę Przedszkole nr 262 w Warszawie-Wesołej. Agata Kornhauser-Duda odwiedziła w środę Przedszkole nr 262 w Warszawie-Wesołej. Agata Kornhauser-Duda odwiedziła w środę Przedszkole nr 262 w Warszawie-Wesołej. Agata Kornhauser-Duda odwiedziła w środę Przedszkole nr 262 w Warszawie-Wesołej. Agata Kornhauser-Duda odwiedziła w środę Przedszkole nr 262 w Warszawie-Wesołej. Agata Kornhauser-Duda odwiedziła w środę Przedszkole nr 262 w Warszawie-Wesołej. Agata Kornhauser-Duda odwiedziła w środę Przedszkole nr 262 w Warszawie-Wesołej. Agata Kornhauser-Duda odwiedziła w środę Przedszkole nr 262 w Warszawie-Wesołej. Agata Kornhauser-Duda odwiedziła w środę Przedszkole nr 262 w Warszawie-Wesołej. Agata Kornhauser-Duda odwiedziła w środę Przedszkole nr 262 w Warszawie-Wesołej. Agata Kornhauser-Duda odwiedziła w środę Przedszkole nr 262 w Warszawie-Wesołej. Agata Kornhauser-Duda odwiedziła w środę Przedszkole nr 262 w Warszawie-Wesołej. Agata Kornhauser-Duda odwiedziła w środę Przedszkole nr 262 w Warszawie-Wesołej. Agata Kornhauser-Duda odwiedziła w środę Przedszkole nr 262 w Warszawie-Wesołej. Agata Kornhauser-Duda odwiedziła w środę Przedszkole nr 262 w Warszawie-Wesołej. Agata Kornhauser-Duda odwiedziła w środę Przedszkole nr 262 w Warszawie-Wesołej. Agata Kornhauser-Duda odwiedziła w środę Przedszkole nr 262 w Warszawie-Wesołej. Agata Kornhauser-Duda odwiedziła w środę Przedszkole nr 262 w Warszawie-Wesołej.

Agata Kornhauser-Duda odwiedziła w środę Przedszkole nr 262 w Warszawie-Wesołej. Uczestniczyła tam w akcji czytania dzieciom. Przedszkolaki na powitanie zaśpiewały piosenkę, o tym, że czytanie rozwija wyobraźnię. Najmłodsi wysłuchali legendy o Warszawskiej Syrence odczytanej przez Pierwszą Damę i sami opowiedzieli legendę o Smoku Wawelskim.

 

Na zakończenie był czas na pamiątkowe zdjęcia, zwiedzenie placówki oraz spotkanie z opiekunami i okazja do krótkiej rozmowy. Pani dyrektor Joanna Konowrocka wspominała o podejmowanych przez przedszkole inicjatywach i organizowanych konkursach.

 

Zobacz także: Agata Kornhauser-Duda zachęca do czytania

Przedszkole realizuje autorski projekt czytelniczy „Elita czyta”. W ramach tej akcji raz w miesiącu organizowane są spotkania ze znanymi osobami, które czytają dzieciom książki.

Głównym celem projektu jest rozbudzanie i podtrzymywanie zainteresowania czytelniczego przedszkolaków poprzez głośne czytanie.

Poleć znajomemu