Narzędzia dostępności

Dodatkowe narzędzia

Piątek, 7 kwietnia 2017

„Czas na miłość”, czyli życie podopiecznych fundacji Alma Spei

  |   Pierwsza Dama obejrzała na krakowskich Plantach wystawę „Czas na miłość” zorganizowaną przez Fundację Hospicjum dla Dzieci Alma Spei. Pierwsza Dama obejrzała na krakowskich Plantach wystawę „Czas na miłość” zorganizowaną przez Fundację Hospicjum dla Dzieci Alma Spei. Pierwsza Dama obejrzała na krakowskich Plantach wystawę „Czas na miłość” zorganizowaną przez Fundację Hospicjum dla Dzieci Alma Spei. Pierwsza Dama obejrzała na krakowskich Plantach wystawę „Czas na miłość” zorganizowaną przez Fundację Hospicjum dla Dzieci Alma Spei. Pierwsza Dama obejrzała na krakowskich Plantach wystawę „Czas na miłość” zorganizowaną przez Fundację Hospicjum dla Dzieci Alma Spei. Pierwsza Dama obejrzała na krakowskich Plantach wystawę „Czas na miłość” zorganizowaną przez Fundację Hospicjum dla Dzieci Alma Spei. Pierwsza Dama obejrzała na krakowskich Plantach wystawę „Czas na miłość” zorganizowaną przez Fundację Hospicjum dla Dzieci Alma Spei. Pierwsza Dama obejrzała na krakowskich Plantach wystawę „Czas na miłość” zorganizowaną przez Fundację Hospicjum dla Dzieci Alma Spei.

Pierwsza Dama obejrzała w piątek na krakowskich Plantach wystawę „Czas na miłość” zorganizowaną przez Fundację Hospicjum dla Dzieci Alma Spei. Zdjęcia dwojga krakowskich fotografów − Beaty Frysztackiej i Jacka Tarana − ukazują życie podopiecznych fundacji.

 

Zobacz także: Wizyta w Hospicjum dla Dzieci Alma Spei Celem wystawy jest szerzenie idei hospicyjnej i propagowanie wolontariatu młodzieżowego oraz przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu bliskich nieuleczalnie chorych dzieci.

 

- Zatrzymane w kadrze tak zwyczajne, a zarazem niezwykle wzruszające chwile pozwalają nam lepiej zrozumieć znaczenie i głębię słowa miłość - napisała w księdze pamiątkowej Agata Kornhauser-Duda.

 

Zobacz także: Podopieczna fundacji „Alma Spei” z wizytą w Pałacu Pani Prezydentowa ze Świętym Mikołajem odwiedziła Natalkę Hospicjum dla Dzieci Alma Spei od 2008 roku zapewnia wszechstronną, specjalistyczną, domową pomoc medyczną nieuleczalnie chorym dzieciom z województwa małopolskiego. Obecnie pod opieką organizacji jest ok. 40 dzieci.

Poleć znajomemu